Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mit szólnátok ha a 18...

Szülők mit szólnátok ha a 18 éves fiatok nem akarna táncolni a szalagavatón?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 16:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%

én se táncoltam. sot el se mentem…

a szuleimnek azt mondtam, hogy nem lesznek szulok a szalagavaton, ugyhogy nekik sem kell jonniuk…ami részben is igaz is volt, a mi osztályunkbol kb. 3 szulo ment el a szalagavatora.. nekunk ez anno nem volt fontos(szegedi johiru iskolárol van szo)

2016. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mentem el. Sosem fogom erőltetni az ilyeneket a gyerekemnek.
2016. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
7%
Úgy látszik,én vagyok az egyedüli,aki haragudnék. Megismételhetetlen,mérföldkő fontosságú eseményről van szó. Ki kell bírni,sőt meg kell élni.
2016. szept. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Én se táncoltam, utálok szerepelni.
2016. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
31%
Divat különcködni mostanában. Ha neki így jó, akkor hajrá.
2016. szept. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"Megismételhetetlen,mérföldkő fontosságú eseményről van szó"

Te miről beszélsz? :D Félreértés ne essék, én imádtam a szalagavatómat, nagyon vártam, készültem rá, nagyon jól éreztem magam, de semmi megismételhetetlen nem volt benne, és nem volt egyáltalán semmiféle mérföldkő az életemben...... Nyilván ha valakinek egész életében ez az egyetlen buli, ahova elmegy, akkor valami katartikus csoda, de amúgy annyira nem nagy durranás. Jópofa dolog, de nem mérföldkő.

2016. szept. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Semmit :D

Én sem táncoltam meg semmi. Igaz az osztályból csak ketten jeleztük, hogy nem szeretnénk de semmi probléma nem volt belőle. Nem mindenki szeret szerepelni.

2016. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
89%

Mérföldkőnek nem nevezném. Állok a színpadon, melegem van a reflektortól, és csak arra tudok gondolni, hogy mikor vehetem már le a cipőm, mert leszakad a bokám.


Amit meg "ki kell bírni" az nem jelent jót.

2016. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Az ő dolga, az ő döntése. De elmesélném neki, hogy az én gimis osztályomban kicikizték az ilyen különcöket. Béna vagy szégyellős? - Ha nála is így alakul, derekasan állnia kell.
2016. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én sem táncoltam és ha lesz gyerekem, nem fogok haragudni, ha ki akar maradni ebből a felhajtásból ő is.
2016. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!