Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hetven ezer forint nettó...

Hetven ezer forint nettó jövedelem után /1 gyerek után/mennyi a maximum gyerektartás havonta?

Figyelt kérdés
Mennyit vonhatnak gyerektartás címen ? 1 gyerek után

#nettó #gyerektartás #hetven ezer
2016. szept. 3. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Maximum 20 ezret, de lehet, hogy csak tízet.
2016. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyerekenként a fizetés kb. 20%-át szokták megítélni.
2016. szept. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában 20 %, de lehet megegyezéses dolog is, azaz kérhetnek fix összeget is.
2016. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
17500 lesz max, annál többet nem fognak megítélni
2016. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Van egy minum összeg, ha jól tudom, ez most 20 ezer.

Gondolom nem ennyit keresel, csak ennyire vagy bejelentve. Pont azért van ez a minimum, hogy az édesapa ne tudja meglépni, hogy 4 (vagy kevesebb) órásba átjéri magát, a többit kapja kézhez, a gyerek meg a 20%-ból dö.göljön éhen.

2016. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
A nettó minimálbér 20%-a a minimum, utolsó. Jelenleg a bruttó minimálbér 111e, ez 73815 nettó, annak a 20%a 14763,a 25% 18.453.
2016. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves "5"-ös nem kötelező de leírom---62 éves vagyok van egy 10 éves kisfiam akit imádok és bármit megtennék érte!!!!Én nem dolgozom,mivel mindig önálló voltam,de bezártam az üzleteimet mert már nem ment,ebben a korban elhelyezkedni már nem lehet még 3 szakmával sem.A "jövedelmem" egy lakás kiadásából ered/netto/

Azt is tudni kell,hogy a gyerek,minden másnap nálam van,de este haza kell vinnem az édesanyjához/sajnos/mivel úgy dolgozik a mama.Én ugyan úgy gondoskodok róla /sőt/ olyan vagyok az édesanyának mint egy "cseléd"közös a szülői felügyelet de beleszólásom semmibe nincs,eddig nem kellett fizetnem,most már azt is kell/szerinte/minden marad így csak már Ő kéri a bíróságot gyerektartás+egyedüli döntést mindenben.Szerinte ez a fele fele.okt.5-én tárgyalás/3-szor ment már a bíróságra 2 szer megtudtunk egyezni ez a 3 madik lesz---ezek után is ez a megítélése?

2016. szept. 12. 10:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el megegyezés az 5. válaszát kérdező, mert nagyon ügyesen sikerült félre értened.
2016. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!