Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim megengedjék, hogy a párom nálam aludjon?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a párommal, szüleim is ismerik gyerekkorom óta. Nagyon szeretnénk már ha néha együtt aludhatnánk már! Nem feltétlenül a szex miatt. Hanem.. ki nem szeret együtt aludni a párjával?? Szóval a szüleim betörhetetlenek. Ugye velük élek, mert elég közel van az egyetem. Viszont így is felötlött, hogy albérletbe költözöm, viszont így túl távol lenne a párom. Így maradok itthon, viszont nem aludhat nálunk, amit elég gáznak érzek ahhoz képest, hogy más tizenéves lányoknál alszanak fiúk párhonapos kapcsolattal. Nálam meg 20 évesen nem engedik meg..Többször beszéltem már a szüleimmel, de hajthatatlanok. Mindig elutasítást kapok, viszont konkrét választ, hogy miért nem?..azt nem igazán kaptam. "Mert nem és kész..." és ezzel téma lezárva... azt is mondtam nekik, hogy nem a '80as években vagyunk az ők fiatal korukban, amikor azèrt valljuk be: más világ volt. A párom szülei teljeseb normálisak. Alapnak tartanák, hogy néha hétvégente ott aludjak, de az én szüleim azt sem engedik hogy én itt aludjak. Képesek lennének utánam jönni a hajnal első fényénél. Amúgy meg okok, hogy miért nem engedik(szerintem): egyke vagyok, nem bulizós, hogy ahoz legyenek szokva, hogy minden hétvégén más szórakozóhelyről jövök haza tök részegen. Ennek ellenére eljárogatok otthonról.

Fogalmam nincs mit tehetnék vagy mit mondhatnék még nekik. 20 éves vagyok! Miért nem tudják felfogni? Már unom az olyan óvodásoknak adott válaszokat, hogy mindkettőtöknek van ágya és otthona, aludjon mindenki a sajátjában.

Bocsi ha hosszú lett.



2016. szept. 5. 03:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ooo.. most látom az elírást! Azért az én szüleim megengedik, hogy otthon aludjak!! :))

"de az én szüleim azt sem engedik hogy én itt aludjak."

Szóval, hogy ő itt aludjon.

2016. szept. 5. 03:17
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Fogod magad és elmész aludni hozzá. Máshogy nem fog menni. Lehet balhézni fognak az első esetnél, de másodjára már csak a megjegyzések maradnak.
2016. szept. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

Fogod a cuccod és az ajtóból ennyit mondasz:

Sziasztok,holnap jövök.

2016. szept. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként igen, elmész és kész. Nem vagy már gyerek. Rendőrt sem küldhetnek utánad. Ha el is mennének miattad, megmondod, hogy nem vagy már gyerek, eleged van a szüleid sanyargatásából és nem akarsz állandóan otthon raboskodni.
2016. szept. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 JulesM111 ***** válasza:
51%

Halihó, nehéz a szülőnek elfogadni hogy kicsi csemetéje kirepülget ellenőrizetlenül a fészekből.

Adj időt nekik, kár lenne rájuk vágni az ajtót, a csá majd holnap jövök szöveggel, csak elmérgesíti a helyzetet, helyette beszéld rá őket szépen, türelmesen, ami persze nem két perc. Jah, és ilyen szöveget, hogy ez nem a 80-as évek, kerülj ( még ha igazság van is benne)

2016. szept. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Talán nem akarnak egy idegent kerülgetni a lakásukban. Egy ott alvó vendég reggel-este használja a fürdőszobát, tiszta törülköző kell neki, éjjel kimegy a WC-re, esetleg vacsora és reggeli is kell neki. Egy barát még nem családtag, akit szívesebben kerülgetnek.
2016. szept. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

3 megoldás is van rá, ha együtt akartok aludni:

- alszol te nála

- alszotok egy olcsó panzióban

- kiveszel/kivesztek egy albérletet.

2016. szept. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Az o hazuk az o szabalyaik

Ennyi ez az ara hogy otthon laksz es eltartanak

2016. szept. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Mindenkinek igazat adok. Ennek ellenére nem akarok sziasztok, holnap jövökkl búcsúzni. Nem szeretnék napokon/heteken keresztül veszekedni. Aztán még elmennem sem szabad :))

Utolsó előttinek talán annyit, hogy ha nem engedik, hogy együtt aludjunk, ahogy még ellenőrizhetnek, akkor megengednék a közös alberletet? Kétlem. Ha pedig egyedül bérelek, akkor távol vagyok a páromtól.

2016. szept. 5. 11:39
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Az ilyen fiatalok szoktak estire menni es sajat eletet elni kepzes mellett dolgozni.

Vagy kenyelmessen nappalin eltartanak es engedelmeskedsz vagy elmesz levelezo ill estire es dolgozni akkor magad ura vagy.

Az elet kemeny

2016. szept. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!