Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~virag kérdése:

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy megengedjék hogy a barátom nálunk aludjon vagy esetleg én náluk?

Figyelt kérdés
A barátommal már 9 hónapja vagyunk együtt és már többször próbálkoztam a szüleimnél hogy esetleg lehetne e deeddig mindig sikertelen volt az összes kísérletem.Neki megengednék a dolgot ha nekem is de mivel nekem nem engedik ezért itt bukik az egész ötlet.Mindketten betöltöttük már a 16-ot én már kb. 4 hónap és 17 leszek a barátom pedig fél évvel fiatalabb mint én de ezzel sincs semmi baj se.Mindketten szeretik a barátomat tudják hogy milyen jószívű és mindent meg ad nekem és szeret engem és ez látszik is rajta.Azt is tudják már hogy nem most kezdtünk el sexelni de még sem engedik meg míg nem leszünk 17 éves és nem tudom megérteni hogy miért.Segítsetek kérlek mert én nem értem ezt az egész helyzetet.Hogy vegyem rá őket hogy megengedjék?
2014. márc. 29. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy te szeretnél. Ha attól tartanak, hogy esetleg szex lenne köztetek, akkor mond azt, hogy jobb, ha nem titokban csináljátok. : D
2014. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mr. Truth ***** válasza:
28%
16 évesen még ne fekudjetek össze... Kis taknyosok vagytok még ehhez
2014. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
végre normális szülők
2014. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!