Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Nagyon elegem van.

Mit csináljak? Nagyon elegem van.

Figyelt kérdés

Hát mostanában nagyon elegem van. Apám egyszerűen bekattant. Persze idők óta ilyen idegbeteg a természete, de ami most megy, az túlzás. Olyan kb 11 éves koromig minden apróságért felpofozott, egy kicsit leállt így, de persze minden pillantba fenyegetett, de most rájött a mániája. Üvöltözős, idegbeteg típus. Pár napja részegesen 3szor megütött a fejemnél, azt hittem, elájulok, és azóta egyfolytában odamegy hozzá. Egyik nap például eljutottunk odáig egy ronda veszekedésben, hogy olyat kérdeztem, amire ő nem tud válaszolni, mert nekem volt igazam, erre odajött hogy megverjen. Anyámmal is ilyen, de azt azért nem akarja verni, de ordibál vele egyfolytában, káromkodik. Anyám persze ilyen szerény jószág - vele. Rajtam vezeti le azt a feszültséget, amit apám ad neki. Folyton visogat, hogy tanulj, meg tegnap elkezdi hogy szombat reggel 7-kor ébreszt hogy tanuljak...

Apám igazából féltékeny. Féltékeny mert: sokat pihenek, mert gyerek vagyok, és nem szenvedek. Ő az a típusú ember, aki akkor boldog, ha körülötte nincs neki irigylendő ember; ha mindenkinek rosszabb nála.

A gyerekét, vagyis engem is úgy hasonlít mintha egy korabeli férfi lennék, vagy mintha kakasok lennénk, ellenségként tekint rám, holott nem ártottam neki semmit (!).

Anyám, amikor nagyon elfajul a helyzet, halkan rászól apámra, de szinte mindig azt védi.

Egyfolytában rágalmaznak, meghazudtolnak.

Rikácsolások, üvöltözések között, egy cinikus, nyafagó nővel és egy idegbeteg, rosszindulatú férfival élek.

Nem akarok semmi mást, csak egy nyugodt otthont szeretnék, és egy olyan életet, ami a többi korombelinek van.



2016. szept. 10. 13:19
 1/7 striga ***** válasza:
Nagyszülő nincs? Hány éves vagy? A költözés jó lenne ha simán össze tudnád hozni azt, mert ha otthon maradsz tönkre mész.
2016. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na ugye..tök jò annak akinek elválnak a szülei. Èn inkább élnék ùgy..utálom hogy az anyák ilyen gyávák az apák meg szemetek.áhhrrr :(
2016. szept. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanulásnak àlcázva csinálj mást. Pl elmegyek tanulunk kb ilyesmi :) Avasd be 1-2 tagot és gò! Ki kell az ilyeneket játszani ennyi
2016. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Mi? XD
2016. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 es vagyok én is csak azt tudom mondani mint a #1-es
2016. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom sok értelmes választ kaptál. :D Kapsz egy másikat is. Én ugyanígy nőttem fel. Megoldás nincs. Majd ha eljön az idő alig várod, hogy elhagyd ezt a családi idillt. Azon járjon az eszed, hogy tanulj, olvass sokat, próbál kizárni a külvilágot. Megértem, hogy fáj neked, amiért így viselkedik az apád. Gonosz ember és ostoba, nevelni nem tud, csak keménykedni. Most még meg van kötve a kezed, de ha eléred a nagykort, kezdj el dolgozni, bármilyen kuli munkát, gyűjts egy kis pénz, ismerkedj meg egy komoly kis csajjal, költözzetek össze albiba, és kezdj új életet. Őket meg csak látogasd, és öljék egymást, ha apádnak, és anyádnak is így jó. Anyukád helyében már rég elváltam volna egy ilyen embertől, de úgy látszik ő jól érzi magát a bőrében, tetszik neki, hogy a gyereke lelkét megnyomorítja a férje.
2016. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget!

Gyámhivatal, osztályfőnök, rendőrség v nane egyesület pl

2016. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!