Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Nagyon elegem van!

Mit csináljak? Nagyon elegem van!

Figyelt kérdés

Úgy terveztem pár hete, hogy felmegyünk Budapestre nyaralni, mert sokmindent lehet ott csinálni. Kb úgy határoztam el, hogy első nap plázázok egyet(a Westendben nem csak vásárolni lehet), másnap a Ligetben cirkuszt nézek vagy állatkert, harmadik nap libegő, ha lesz negyedik nap meg elutazunk esetleg a Barlangfürdőbe vagy nem tudjuk hova...

A baj, hogy anyám átalakította úgy, hogy reggel ugye orvoshoz megyünk és utána indulunk, szálláselfoglalás, satöbbi, kb 4-kor plázázás, kb 7 óráig. Másnap meg vmi rossz kirándulás (helyet nem írok), harmadnap meg Miskolcot(!!!) vagy valami más várost akar bejárni vmi várat vagy múzeumot... Mondtam neki hogy ez így nem ér, hogy az ő kényei (nem ebben a stílusban) amíg két napot vesznek igénybe, addig én ,,cserébe'' kb 3 órát kapok. Mondtam neki, hogy nyugodtan menjük oda ahova akar, de nekem is jarjon a 3 órás plázázás mellé még egy nap. (Nincs anyagi gondunk)

De ő nem enged a huszonötből. Segítsetek...



2016. júl. 15. 11:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Egyelek is meg. :(
2016. júl. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Te is fizeted a nyaralást? Ha igen akkor van beleszólásod, ha nem akkor örülj hogy mehetsz...
2016. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
67%
#2 pont ezt akartam írni :D
2016. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Plázázás helyett inkább libegőzzetek szerintem. Nem értem mit van így mindenki oda azért a szakadt szaros westendért...

Unikahúgomèk is itt voltak 2 napot, abból 5 órát elk*rtak a plázában....mint aki még életében nem látott boltot!


Semmit nem tehetsz sajnos, ha szép szóval nem tudod meggyőzni. Az élet.nem igazságos, ezzel jobb mielőbb tisztában lenni!

2016. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Ha most leírnám amit akartam, azonnal kidobnának mint macskát, úgyhogy inkább annyit mondok, hogy költözzél el szépen, tartsd el magad és úgy menj shoppingolni (én is úgy szoktam, szóval nem lehetetlen).

Phu.....

2016. júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

*irónia kezdete*


Ez szörnyű... :( Én is minden nyaralást plázázással töltök, legutóbb Cipruson is csak vásároltam egész héten, fürödni már időm se maradt...


*irónia vége*

2016. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Jesszusom, szegény. Borzasztó gondjaid vannak. Tényleg szörnyű, hogy "valami rossz kirándulásra" meg "miskolci városnézésre" kell menned. Hadd sajnáljalak.


(Megjegyzem, Miskolc enyhén messze van Budapesttől, szóval nem értem, ha budapesti városnézésre jöttök, akkor Miskolc hogyan került szóba...)

2016. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha megbeszéltétek előre a programot, akkor valóban nem szép, hogy csak úgy változtat. Ha a kommunikáció hiányzott, és csak álmodoztál, akkor mit vártál?
2016. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
81%
Itt már azért is lepontozák az embert mert megmondja a véleményét -_-
2016. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Miskolc?:D Budapesttől 180 km.. érdekes

Menjetek inkább Gödöllőre megnézni a Grassalkovich kastélyt, vagy a Schossberger kastélyt Turán.


Egyébként plázázni egyedül is tudsz menni, miért kell ezt a családi nyaralás alatt intézni? Ugyanolyan boltok vannak a westendben,mint bármelyik megyeszékhelyen vagy nagyvárosban a plázában-árkádban.

Miért nem tudsz örülni annak,ami van? Inkább kulturálódj, mintsem egy plázában pi**ulj..

Menjetek fürdőzni,libegőzni,cirkuszba,állatkertbe ahogyan írtad is..Ha nincs anyagi problémátok, biztosan lesz még alkalmad westendbe menni

2016. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!