Szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap az egyik osztálytársam latott engem es az anyukámat, ahogy ugy megyunk, hogy fogom a kezet, nos en 12 evesen is szivesen fogom neki, es kihuzott hattal megyek mellette, mert tisztelem es szeretem az anyukam. Az osztalytarsam ugy gondolja, hogy ilyen idosen mar a fiuk kezet kene fognom es nagyon "gaz", hogy igy megyek anyukammal. Azt jo tudni, hogy en ugy tekintek anyukamra mint a legjobb bararnomre, rengeteg mindenen keresztul vitt, mindent meg tudok vele beszelni, es mindent meg ad amirol csak almodok. Termeszetesen vannak a suliban is baratnoim, de anyukam a legjobb, es most szeretnem megtudni, hogy szerintetek is ciki-e ez?

Valaszokat elore is koszonom!

12/L



2016. szept. 10. 13:24
1 2 3
 1/23 striga ***** válasza:
93%
12 évesen nyugodtan fogjad anyukád kezét, a pasikét nem kell fogd még egyáltalán. Az osztálytársad pedig foglalkozzon saját magával, ne érdekeljen, hogy más mit gondol!
2016. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem miért ciki az,ha valaki szereti az anyukáját.

Ez a szeretet egy örök életre vonatkozik,nem csak 0-8 éves korig.

Ha azt mondja "Ilyen idősen már fiúk kezét kéne fognod" ...idióta! Egy 12 évesnek felesleges ilyen dolgokkal foglalkozni még. Akik ennyi idősen csinálnak ilyet,azok igazából nem is szerelmesek,csak utánozni akarják az idősebbeket,hogy menőnek tűnjenek.

Szerelmeskedni ráér 14 év fölött.

17/L

2016. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
82%
Szerintem ez egyáltalán nem ciki, és ne hallgass rájuk. Ha ők ennyi idősen már fiúznak csak gratulálni tudok nekik, sok eszük lehet. Nyugodtan fogd anyukád kezét és ne érdekeljen mit mondanak mások! :)
2016. szept. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2016. szept. 10. 13:39
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Én néha 17 évesen is megfogom anya kezét, mert igényli :) És az ég adta világon semmi ciki nincs benne.
2016. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Én anyukámmal karon fogva megyek, és már 33 vagyok. Lányom 15, és előfordul, hogy ő is fogja a kezem :)


Legyél rá büszke, hogy ilyen a kapcsolatod anyukáddal!

2016. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem ciki, és nem kell ennyi idősen fiúznod, azzal ráérsz még pár évet! Jó olvasni, hogy vannak még ilyen normális gondolkodású fiatalok, mint te, és büszke vagy arra, hogy szereted az anyukádat!
2016. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Koszonom! Ment mindenkinek a zold kez!

Es igen, anyukamrol semmiert es senkiert se mondanek le! Hiszen, ra mindig szamithattam, es fogok is.! :)

2016. szept. 10. 14:47
 9/23 Bok Globule ***** válasza:
50%
Szerintem az a ciki, ha valami ciki. Miért nem szoktok már le erről?
2016. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Légy büszke magadra és édesanyádra, amiért ilyen bensőséges kapcsolat alakult ki közöttetek. Ez nem másért alakulhatott ki, mint azért, mert édesanyád nagyon szeret téged. Látszik, hogy ezt a szeretetet te is viszonzod, és tettekkel is kimutatod. Marad ilyen, amíg úgy érzed, hogy ez így helyes, addig helyes is hidd el. Érezni fogod, amikor el kell engedni a kezét. De a szívedben sose engedd el a kezét, mert szerintem édesanyád remek anya és nagyon jó ember.
2016. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!