Szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap az egyik osztálytársam latott engem es az anyukámat, ahogy ugy megyunk, hogy fogom a kezet, nos en 12 evesen is szivesen fogom neki, es kihuzott hattal megyek mellette, mert tisztelem es szeretem az anyukam. Az osztalytarsam ugy gondolja, hogy ilyen idosen mar a fiuk kezet kene fognom es nagyon "gaz", hogy igy megyek anyukammal. Azt jo tudni, hogy en ugy tekintek anyukamra mint a legjobb bararnomre, rengeteg mindenen keresztul vitt, mindent meg tudok vele beszelni, es mindent meg ad amirol csak almodok. Termeszetesen vannak a suliban is baratnoim, de anyukam a legjobb, es most szeretnem megtudni, hogy szerintetek is ciki-e ez?

Valaszokat elore is koszonom!

12/L



2016. szept. 10. 13:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó,hogy jó a kapcsolatotok. De azért összenőve ne legyetek, szóval ne legyél annyira anyás, hogy nélküle egy lépést sem tudsz tenni. Fontos, hogy a saját kis belső kis cuccaidat éljed meg, és ne legyél édesanyád nélkül elhagyatott. De ettől függetlenül szeretheted, és szerintem tök nyugodtan foghatod a kezét, hát nincs abban semmi. Illetve de, hát szeretet és tisztelet, szerintem tök jó, és ritkaság, hogy az anyának meg a gyerekének ilyen jó a kapcsolata. Jó ilyet látni, jó tudni, hogy van ilyen is. Mondjuk lehet, hogy kicsit érdekes, meg szokatlan látvány lennél, de ne törődj vele, ha neked úgy jó, akkor csináld azt, hát nem ártasz vele senkinek, hát írod, hogy neked az úgy jó, akkor az saját magadnak sem ártás, mert minek figyelnél azokra ,akik beszólongatnak neked?
2016. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Uhh, az osztálytársad lány? Mert akkor elég rosszéletű lehet. Vagy barátnőd és veled akarja meghódítani a "pasikat"? Vagy egy fiú, akinek tetszetl, és ezért célozgat?
2016. szept. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Van az osztalyunkban egy fiu, aki kb. ket honapja szerelmet vallott nekem, es mondtam neki, hogy nem az esetem meg egyebkent sem szeretnek jarni senkivel mert fiatal vagyok hozza. De amugy nem vagyunk osszenove, nem reg mondta anyu, hogy nem zavarja, hogy fogom a kezet, sot orul neki, mert manapsag nem nagyon latni olyat, (foleg a falunkban.) hogy ennyire szereti az anyjat valaki. De azt mondta, hogy mivel kamaszodok kezdjem el elni az eletem. Es nekem igy teljesen korrekt. :)
2016. szept. 11. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!