Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A fiam 25 éves nős. Feleségéne...

A fiam 25 éves nős. Feleségének már háza volt. Jó munkahelye van nagyobb és új lakásba költöznek mivel jön a baba. Eddig szerény körülmények között éltem 3 gyermekkel. De most a fiam megváltozott. Miért?

Figyelt kérdés
Nem lehet vele cseten beszélgetni mert lenéz és csak osztja az észt. Nem tudom elmondani ha valami történik velem mert én csak mindig óbégatok.Én két gyerekemmel vidéken lakunk a nagy fiú Budapesten. Mit kellene tennem?
2016. szept. 11. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy megváltozott az élete. A körülményei. És egy kicsit ő is. Majd egyensúlyba kerül. Ne csinálj semmit.
2016. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Semmit ne tegyél.oszd ki a fiad neked ne ossza az észt,mert jobb helyre rakta a valagát.Ettől te még az anyja vagy.ha meg csak szerinte óbégatsz azt se írd meg neki mi van otthon.majd egyszer haza fujja a szél.Attól mert neki most jobb,meg jön a gyerek a világ nem áll meg és nem is körülötte forog.élje az életét.Arra a gyerekedre koncentrálj amelyik nem bunkó veled.Tudod egyszer fent egyszer lent..Nagy ember is nagyot tud esni:)
2016. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A legböszmébb Feri ***** válasza:
96%

Hogy mit kellene tenned? Ezt most tényleg meg kell kérdezned?

Rendben, elmondom, de ha erre nem magadtól jössz rá, az eléggé a veszett fejsze nyele.

Örülnöd kellene, hogy a fiad megházasodott, családot alapított, és nemsokára nagyapa leszel. Legalábbis én ezt tenném.

2016. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
83%
Szerintem konkrétan hagyd rá...Ne írj neki, várd meg hogy ő keressen. Lehet, hogy most tényleg zaklatottabb időszakát éli több okból is, hagyj időt hogy lenyugodjon. Ha viszont továbbra is lekezelően beszél veled, akkor ne félj a tudtára adni hogy neked ez nagyon nem okés és hogy gondolkodjon már el hogy kivel is beszél és milyen stílusban. Az ember hajlamos megfeledkezni arról, hogy kik is indították el az úton és kik támogatták.. Ilyenkor nem árt felfrissíteni a memóriáját!
2016. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézz magadba, hogy hogyan is viselkedsz vele, mert a változása nyilván ennek is betudható. Nem lehet, hogy azért nógat, hogy tanulj, képzed magad és szerezz munkát, mert elege van abból, hogy csak "óbégatsz" a problémáidról, de tenni semmit nem teszel azért, hogy jobb legyen? Esetleg támogatást vársz tőle, tarthat attól, hogy rajta akarsz "élősködni"? Most érzi csak igazán, hogy felelősséget vállat egy feleségért, gyerekért, nagyobb lakás stb. hogy ez neki is erőt próbáló? Ha jól értem, ő nem vitt semmit a házasságba, míg a felesége egy házat. Eleve kisebbségként érezheti magát, erre még a családja is inkább vinne, mint adna. Lehet, hogy megkapta otthon ezt a szemébe és emiatt érzi rosszul magát? Esetleg Te kérdezted őt az ő nehézségeiről, problémáiról?
2016. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

25 éves nő vagyok, egyetemet végeztem, a párommal lakom egy szép pesti lakásban, értelmiségi munkát végzek, jól keresek stb. Anyám azt mondta, megváltoztam, nagyképű lettem. Megváltoztam, tény, de nem lettem nagyképű. Anyám szerint azért vagyok nagyképű, mert már nem a turkálóból öltözöm és nem 500, hanem 2500 Ft-ért veszek arckrémet magamnak. De megtehetem, mert a fizetésem lehetővé teszi.

Irigykedik, ezt tisztán látom, de amikor egyetemre jártam, nem támogattak. Nem hogy pénzzel nem, még meg is nehezítették a dolgomat (eldugdosták a leveleimet, amiket az egyetem küldött stb.). Most meg megy a sírás, hogy neki mennyire nehéz a sora, de amikor 7 évig otthon volt, apám meg eltartotta, nem végzett el semmilyen képzést, pedig pénz is és lehetőség is lett volna.


Egészen véletlenül nem lehet ez a dologban?

2016. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!