Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan haragszom...

Szerintetek jogosan haragszom apámra?

Figyelt kérdés
Na szóval 4 évvel ez elött tudtuk meg anyámmal,hogy apámnak egy huszonéves nője van és nyáron azert nem aludt otthon meg nem jott haza csak ritkán mivel azt mondta kondizik meg haverjainál alszik kiderült egyikse volt igaz. Vele lakok mert anyám kidobott de az csapta ki a biztosítékot,hogy 3 hónapja szülinapomkor azt se mondta,hogy dögöljek meg vagy ilyesmi haza se jött csak 2 percre. Hanem egésznap a nőjénél volt. Meg persze voltak még olyanok,hogy karacsonyoztunk és azt írta a nőjének,higy alig várja hogy vegre haza érjen hozzá. Szerintetek jogosan haragszok rá vagy nem annyira komoly a dolog?
2016. szept. 11. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó köszi a választ akkor nem fogok bűntudatot érezni. Mert szerintem teljesen jogos de hát... Csak az a vicces,hogy tényleg azt hiszi , hogy nagyon jó apa...
2016. szept. 11. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, mert ha ő tart el, akkor nem tudsz sok mindent tenni... Az ilyen szülőkkel általában nem lehet beszélni.


Szóval érdekes, hogy azt hiszi, hogy jó apa, azért veled is foglalkoznia kéne a "jó apa" címhez, nem csak a csajjal.

2016. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen ,csak 10 évesen még azt hittem amikor azt írta a nőjének,hogy alig varja hogy oda menjen azt hittem en vagyok a hibas es sz@rul esik igy vissza gondolni
2016. szept. 11. 22:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyád miért dobott ki?
2016. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aztán megbánta de nem tudok vele mar mit kezdeni. Tulajdonkeppen egyedul szeretett volna elni.
2016. szept. 11. 22:18
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem annyira komoly a dolog? A büdös életben nem állnék szóba többet apámmal, ha megcsalná anyámat. Bár végül is ez nem "komoly"...
2016. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat ja elegge az de azert mas a szeretteidrol igy lemondani de muszaj lesz.
2016. szept. 11. 22:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan haragszol ra es ilyen szulok mellett erdemes elmenni egy pszichologushoz..
2016. szept. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Még vagy ezer ikyen dolgot tudnék mondani de csak rosszabxbodna a helyzet. Koszi.
2016. szept. 11. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!