Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek is jogosan haragsz...

Szerintetek is jogosan haragszom az anyámra?

Figyelt kérdés

Egészen kiskoromtól kezdve éreztem tőle,hogy gyűlöl:sehol egy ölelés,egy kedves szó,biztatás,dicséret stb. Általában otthon sem volt délután, suli után az iszákos barátnője vigyázott rám. Mindig kritizált,belém kötött,a nővéremmel meg tök jófej volt. Aztán 12 éves voltam,mikor nagyon összevesztünk és akkor a fejemhez vágta,hogy az apám miattam hagyta el őt és ha én nem lennék,akkor neki még mindig ott lenne a férje. Akkor eltudtam költözni otthonról,egy barátom apukája örömmel látott és azóta is csak ritkán találkozok vele. Persze azóta anyám várja a pénzt,hogy fizessek neki minden hónapban,mert azért mégiscsak a fia vagyok...így is az én hazamban lakik,amit én örököltem. Külföldön élek,mindig én hívom telefonon,bár már tényleg nem értem,hogy miért. Mit gondoltok?

25/f



2016. márc. 29. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
12 évesen költöztél el otthonról?
2016. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ez eléggé sántít így.
2016. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hivatalosan az anyám maradt a gyám,de a haveromnál laktam. Aztán amint lehetett elmentem dolgozni
2016. márc. 29. 17:24
 4/15 anonim válasza:
69%
Jobban jársz sztem ha külföldön maradsz és éled az életed én a hejedben egy fityinget sem küldenék neki aztán már több pénz kellene neki .
2016. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Egy 12 éves fiú az még gyerek, nem biztos, hogy mindenre helyesen emlékszel vissza, másrészt anyádnak is elgurulhatott a gyógyszere, hogy ilyeneket mondott, ezt ő sem gondolja valószínűleg komolyan. Talán egy újabb beszélgetést megérne a dolog, hogy ez a sérelem ne így maradjon meg benned. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy anyagilag havi szinten kellene támogatnod, csak abban az esetben ha a rezsit, lakhatást, ételt nem tudja kifizetni.
2016. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni többször is a barátnőm unszolására,de iszonyat flegma,nem is figyel arra amit mondok,nem érdekli semmi csak,hogy pénzt adjak neki
2016. márc. 29. 18:15
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha ilyen rossz a kapcsolatotok, akkor ne adj neki pénzt, csak ha vészhelyzet van, ennyivel "tartozol" neki, mert felnevelt, de ne hagyd, hogy pumpoljon.
2016. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem kötelességed szeretni, és támogatni.

De 25 évesen egy le nemzárt kapcsolat...

Haragudj, és ne hívd fel. De a harag Téged is eltapos.

Haragod vitatott, szerinted is. Tisztázni kellene.

2016. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A haragom nem kérdés,azon kívül,hogy megszült soha semmit nem tett értem,nem segített,csak hatraltatott és kritizált. Annyit nem tud kérdezni,hogy hogy vagyok. Csak kíváncsi vagyok ti mit gondoltok
2016. márc. 29. 20:46
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen veled, te meg kuldod a penzt? :-D Nem vagy szazas- en ezt gondolom.
2016. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!