Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szerint túl keveset...

Anyám szerint túl keveset megyek haza, a barátnőm szerint túl sokat megyek haza. Mennyit menjek haza? (27F)

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 23:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
27 éves vagy, szerintem ezt neked el kéne tudnod dönteni...
2016. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

A szomszéd utcából, a szomszéd városból, vagy az ország másik végéből? Mert ez sem mindegy.

Anyukád egyedül él?

Törékeny, érzékeny természet, vagy kemény, vannak barátai...?

Ezekhez viszonyítva annyit menj haza, amennyit úgy érzel, hogy szeretnél. Amilyen sűrűn látni akarod, vagy meg akarod adni neki, hogy lásson.

2016. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tul sokat mesz haza. Szamit? :D
2016. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem éppen eleget mész haza, ha az egyik szerint túl kevés, a másik szerint túl sok.
2016. szept. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Annyiszor menj, ahányszor akarsz. A fontos, hogy jól érezd magad otthon ha mész és ők is várjanak. Szerintem hetente-ket hetente reális hazamenni. De persze távolság függő!
2016. szept. 12. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Na jo. Akkor hol alszol ha nem mesz haza? A baratnoddel elsz? Vagy mi van?
2016. szept. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 lumia 532 ***** válasza:
6%
koltozz el anyadtol te szerencsetlen balek te
2016. szept. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az ugye megvan, hogy pont a lnyeget! hagytad le - milyen időközönként mész és mennyit vagy ott?


Nekem pl. sok volt, hogy a párommal minden második! hétvégét az anyjáéknál töltöttünk vidéken - péntek délután > vasárnap estig -, kettesben meg alig jártunk el.


Persze nekik kevés volt ez is, de bsszus, 30 éves emberről beszélünk, akinek van/lenne élete is rajtuk kívül.

2016. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
47%

Az elet rendje fiatalok kirepulnek sajat csaladot alapitanak.

Az uj csaladot a baratnod ezt anyadnak meg kell erteni.

2016. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Pont a lényeget nem írtad le. Mennyit jársz most, hol laktok, mennyi időt tudsz a barátnőddel együtt tölteni amúgy. Minden eset más. Mi úgy, hogy mindkét szülő viszonylag közel (tömegközlekedéssel max. fél-3/4 óra) lakik, havi-kéthavi szinten látogatjuk őket, de persze közben telefonon is beszélünk.
2016. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!