Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám szerint túl keveset...

Anyám szerint túl keveset megyek haza, a barátnőm szerint túl sokat megyek haza. Mennyit menjek haza? (27F)

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 23:19
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%

Anyád szociopata? Soha többet ne menj haza!!

Bár az értelmiségit cáfolnám részedről,szerintem buta vagy,felteszel egy kérdést és ha nem a kedved szerinti a válasz akkor csattogsz mint egy kisgyerek.27 évesen meg kellett volna már tanulnod elszakadni de valószínűleg a barátnőd az anyapótlékod,zárd őket ketrecbe és játszák le te meg igyál közben egy sört!

Láttam már ilyet nem egyedi az eseted,az lesz a vége hogy a csajod elhagy és mehetsz vissza anyuhoz mert egyedül életképtelen vagy. (Na lehet nyafogni a nemtetsző válasz miatt)

2016. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Már bocs, de az "életképtelen idióta szerencsétlen", meg a "költözz el anyádtól" c. válaszokon csattogtam, amik semmilyen szinten nem ütik mega normális szintet, sőt, a válaszoló hülyeségét bizonyítják
2016. szept. 14. 14:27
 23/27 anonim válasza:
Ez a GYK mit vártál? filozófiai okfejtést? 85 %-a idióta válasz. Plusz a kérdésed tényleg hiányos volt reflexből hülyeségeket írnak rá.
2016. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Értve van, de te meg értsd meg, hogy nem a nekem nem tetsző válaszokkal van bajom.
2016. szept. 14. 15:07
 25/27 anonim ***** válasza:
22%

" Ő egy rendpárti, jobbos-fideszes-birka, én egy balos értelmiségi vagyok (mellesleg lézertechnológiai kutató), nem beszélünk tehát közös nyelven."


Ezen kb. 5 percig röhögtem...Ha köztetek ez az alapkonfliktus, akkor egyformán hülyék vagytok.

Mellesleg kétlem, hogy ez lenne a gond, sokkal inkább az, hogy a barinőd összerúgta a patkót jóanyáddal - hiába, két (négy?) dudás egy csárdában...-, akihez természetre erősen hasonlít, és még a família sem neki adott igazat.:D Ezen aztán bedurcizott, és nem hajlandó többet anyádékhoz menni, neked viszont még nem szakadt el a köldökzsinór - csak nehezen tudsz választani, kihez kapcsold a másik végét. (B3, egy kérdést nem bírsz kiírni nélküle, ez már tényleg a szánalmas kategória...)

Menj annyit látogatóba a szüleidhez, amennyi NEKED jólesik. Akár a barinő nélkül, nem vagytok összevarrva, sőt, nem is ártana neked, ha elkezdenél pótanyu nélkül is programokat szervezni magadnak. Egészen másképp fogod látni a világot.

2016. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
50%
A Budapest-Mosonmagyaróvár távolság az M1-es autópályán másfél óra alatt leküzdhető, nem a világ végére kell elutazni.:-) Délelőtt 10-kor bevágódsz a kocsiba, megebédelsz anyuékkal, csacsogsz még egy kicsit, és délután 4-re, 5-re otthon vagy Pesten. Mi a búbánatnak ott aludni? Minden második, harmadik szombaton leugrasz, ők megszokják, hogy ez van, barátnő addig alszik, plázázik vagy elmegy műkörmöshöz, mindenki boldog.
2016. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Na jó, nem barátnőm van, hanem élettársam, mellesleg nem jár műkörmöshöz. Anyámmal egyszer sem veszett össze, egy szóváltás sem volt köztük, mindig jó pofát vág hozzá, akármilyen hülye is. Ez a kérdés meg úgy jött létre, hogy beszélgettünk a hazamenés gykoriságáról, ő meg poénból fogta magát, és direkt kicsit viccesen tömören megfogalmazva feltette ezt a kérdést a nevemben, és csak utána mutatta meg nekem. Azóta mind a ketten figyeljük. Ennyi történt, nyilván nem erre alapozzuk az életünket. Azért írta ki, mert rá akart ébreszteni arra, hogy valószínűleg nem csak ő gondolná úgy ebben a helyzetben, hogy nem kéne erőltetni a rossz kapcsolatot a szülőkkel. Ennyi a sztori gyerekek. Egyikünk se önállótlan. Az egyetlen önállótlan lény a történetben, az otthon, anyámékkal élő tesóm, de az meg más tészta. Köszöntük a figyelmet.
2016. szept. 14. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!