Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek beleszólhat anya...

Szerintetek beleszólhat anya abba hogy költözni szeretnék?

Figyelt kérdés
Van egy párom és szeretnék összeköltözni. Én lány 20 vagyok párom 35. De anya nem egyezik bele. De szerintem már nem vagyok kicsi hogy beleszóljón az életembe. Vagy ezt én gondolom rosszul?? Meg zsarol hogy ha elköltözöm nem mehetek már soha vissza. Csak egy a gond az a saját lakásom. Mert én örököltem a mamáéktól. Igy nem tilthat ki a házból ugye??
2016. szept. 14. 10:14
1 2
 1/20 anonim válasza:
49%
Ha dolgozol akkor menj nyugodtan. Ha nincs munkad es meg tanulsz akkor ne pattogj.
2016. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

1. Ha a lakás a tied, attól még lehet rajta neki haszonélvezete, és abban az esetben ö dönti el, ki élhet ott, és téged, mint tulajdonost is kitilthat.


2. Ha elég felnöttnek érzed magad arra, hogy valakivel együtt élj, akkor senki nem tilthatja meg neked.


3. Viszont anyád nem köteles eltartani téged, és a megélehtésedet sem kell finansziroznia.

2016. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

Ha saját lakásod van, eddig miért nem ott laktál?

Az is érdekes, hogy a 35 éves pasi hozzád költözik, ezek szerint neki nincs hol laknia. Igaza lesz anyukádnak.

2016. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
tanulok de dolgozok is. Jól keresek még anyumat is én tartom el.
2016. szept. 14. 10:28
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
3. vagyok, félreértettem.
2016. szept. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem párom költözne. Hanem én hozzá. És nincs anyunak haszonélvezete.
2016. szept. 14. 10:30
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Magyarul tiéd a ház. Ez biztos. Ha tiéd a ház, akkor tudnod kéne, hogy Te parancsolsz, hogy ki van ott, ki nincs ott.

Ebből adódik az, hogy bármikor nyugodtan visszamehetsz.


Azonban miért is akarnál hazamenni ha annyira jó a kapcsolatotok a pároddal, hogy összeköltöztök? :)

Ha csak az érdekelt, hogy anyud rendelkezik-e a ház fölött akkor nem.

2016. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kb hetente 1szer haza szeretnék nézni. Hogy milyen teendő van a ház körül. Mert anya tuti el hanyagolná a házat.
2016. szept. 14. 10:40
 9/20 anonim ***** válasza:
22%
Megint egy apakomplexusos kiscsaj. :)
2016. szept. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%

1. Ha a tiéd a lakás, bármikor visszamehetsz.

2. Ha te tartod el anyukádat, akkor duplán kuss a neve, egyrészt, mert ő függ tőled anyagilag és nem fordítva, másrészt meg 20 éves vagy és nem korlátozhat a cselekvőképességedben, magyarul elköltözhetsz bármikor.

2016. szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!