Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Beleszólhat anya hogy mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszólhat anya hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

18korom után szeretné megkérni a barátom a kezemet, akkor már több mint 1éve együtt leszünk. Tudjuk hogy egymásnak élünk, és nem felelőtlen tinik vagyunk. :)

Nem vakított el a szerelem, dolgozunk, mindenünkért mi dolgozunk meg.

Beleszólhat anyám hogy mit mikor hogyan?


2011. jún. 1. 18:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Amennyiben el tudjátok magatokat tartani, akkor nem szólhat bele, de ha ö tart el, akkor igen: ez úgy értendö, hogy ugyan ELVILEG 18 évesen azt csinálsz, amit akarsz, de a szülö viszont nem köteles ezt finanszirozni.
2011. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy beleszólhat.

Te meg eldöntöd, hogy úgy csinálsz, vagy sem.


Ebben az esetben nehogy az legyen a vége, hogy jön később az "én bezzeg előre megmondtam".

2011. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, a második válaszoló tökéletesen megfogalmazta a lényeget: abba szól bele, amibe csak akar, te meg ebből azt fogadsz meg, amit akarsz :)
2011. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem, nem ő tart el. Önellátó vagyok.

Persze, mondja a véleményét, de nem okítson és utasítson, sztem az már 18felett sokk.

És nem lesz az hogy én bezzeg megmondtam :)

2011. jún. 1. 18:29
 5/18 A kérdező kommentje:
És azon nem sértődik be hogyha csak meghallgatom de nem biztos hogy meg is fogadom amit mond? :)
2011. jún. 1. 18:29
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Tudod egy kapcsolat elején minden 18 éves ilyen 100%-ig biztos a dolgában. 99%-uk pár év múlva csalódik. Nem azt mondom, hogy ti lesztek azok, de minden bizonnyal meg akar óvni ettől. Ha viszont külön éltek, és elmúltál 18, akkor azt csinálsz amit akarsz..
2011. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem, nem ő tart el. Önellátó vagyok.


Az önellátó és az önálló között van különbség.


Otthon laksz még?

2011. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%

Van egy jó hírem, felelőtlen tiniként nem érzed magad felelőtlen tininek, és majdnem mindenki ha itt szétnézel "érettebb a koránál".

Ettől függetlenül szerintem valaki megtalálhatja a párját 18évesen, de nem szeretnék olyan esküvőt amiben a családom haragszik rám/ránk. Ha úgy is örök szerelem nem lehet várni még pár évet?

2011. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy van különbség önálló és önellátó között.

ÖnELLÁTÓ vagyok, külön élek, dolgozni és suliba is járok.

2011. jún. 1. 18:42
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen 2 éve voltam együtt a párommal, aki akkor szeretett volna megkérni...én akkor (sem) mondtam volna nem-et ha megkér, biztos voltam az érzéseimben, de valahol korainak tartottam...Most 21 éves vagyok, természetesen még együtt vagyunk és most is bőven fiatal vagyok egy eljegyzéshez, annyi különbséggel, hogy úgy érzem most már felnőttünk a feladathoz és szívből örvendek, hogy nem siettük el. Így visszatekintve akkor még szinte "gyerekek" voltunk és a kapcsolatunk is gyerekcipőben járt...

Szóval jól gondoljátok át, fiatalok is vagytok, egy év meg nem sok idő. De tudjátok: a vélemény olyan mint a s.glyuk, mindenkinek van, de senkit se érdekel a másé.


Ha saját keresetetek van azt csináltok amit akartok, nem szólhat bele senki...

Minden jót:)

2011. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!