Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kit illet a gyerektartás ha...

Kit illet a gyerektartás ha nrm kapok semmit?

Figyelt kérdés
Anyámtól nem kapok semmit, néha megver de akkor nagyon, beakar adni intézetbe és mindig kiakar baszni az utcàa, apámhoz nem tudok menni, múlkor is amikor beszéltem vele telefonon és elakartam tőle kérni az adatot elküldött a halálfaszára, kérlek segítsetek! Nagyon SOS, 14 éves lány vagyok.
2016. szept. 15. 16:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%

"Minek csinalnak gyereket egyesek???"


gyerek=pénz-->"anyuka" magára költheti pénzt.

2016. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
7%

Amit adni szoktak: Kis kezdo csomag (egy jatek, anyu pokroca, nyakorv, kaja amit ott evett, nem keves jo tanacs). Torzskonyv (altalaban megmutatjak a szulok TKjat is).

Amit elvarhatsz: Megnezheted, hogy tartja a joszagokat, megnezheted a szuloket, akar tobbszor is kimehetsz ismerkedni a kiskutyusokkal, van normalis elerhetosege (weblap telefonszam, ilyesmi) es esetleg fenn van valami nagyobb tenyesztoket osszegyujto adatbazisban (pl. Eurobreeder).

Amit elvarnak: Ertelemszeruen soha semmi nem 100%. Nalunk nem koteleztek, de nagyon szepen kertek nezessuk meg a kutyat patellara es diszplaziara. Szerzodest iratnak veled (pl. kotelezo ivartalanitasra) es nemi visszajelzest a kiskutya eletenek alakulasarol (kepek videok).

2016. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
Na, kamu tinihiszti. Abból jött át, hogy a kitért azon kérdés elől, miféle adatot is akart aputól kérni.
2016. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
"Movskos a szám? Nem az." Hmmm. Akkor ezt hogy' értékeled? " mindig kiakar baszni az utcàa........ elküldött a halálfaszára," De tényleg!
2016. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
#11: Ugye te sem gondolod komolyan, hogy sz.ros 15 ezerért bárki is gyereket csináltat magának?
2016. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%
Valaki már írta; "sajnos" az az igazság, hogy ha nem pucéran jársz iskolába, kapsz enni - nyilván kapsz, ha még nem haltál éhen -, van fedél a fejed fölött, van otthon víz, gáz, villany (+ még internet is), akkor bizony anyukád rád költi a gyerektartást. Nem is gondolnád, mennyi a rezsi egy főre (a legtöbb anya a gyerekre eső rezsi töredékét kapja gyerektartás címen... és ez csak a rezsi, nincs benne az iskolakezdés, utazás, ruhák... stb.). Ennyit az anyagiakról. Nagyobb probléma, ha rendszeresen vernek otthon, ezzel kapcsolatban viszont azt nem értem, miért nem akarsz intézetbe kerülni? Úgy értem még az is jobb, legalább nem bántanak... legjobb barátnőmet is verték otthon (nem egy-két pofonra gondolok), és ő minden követ megmozgatott, hogy elkerüljön otthonról - akár intézetbe is. Ha tényleg ennyire rossz a helyzet, én azt javaslom, kérj segítséget, inkább intézet, mint ez (már ha tényleg igaz, amit leírsz; nekem azért sántít egy picit a sztori, mert ha tényleg ennyire rossz, az ember inkább vágyik intézetbe, csak ne bántsák...)
2016. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

Lányomnak ilyen mocskos lenne a szája, az biztos, hogy pofonnal jutalmaznám. Ha még itt sem vagy képes moderálni magad, akkor hogy viselkedhetsz anyáddal???


És a gyerektartás anyád illeti, mert ő fizeti be a számlákat, hogy pl tudj netezni és ilyeneket írni róla.

2016. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Van ruhád? Iskolába jársz? Télen melegben lehetsz? Van hol laknod? Kapsz enni? Ha igen, elhiheted hogy az a gyerektartás nagyon is rád van költve. Ha az én gyerekem lennél, és hisztiznél a gyerektartás miatt, odaadnám neked azt a max 20 ezret, de onnantól kezdve beleadsz a rezsibe(alapból oda a 15 ezer belőle, és akkor még nagyon is jószívű voltam) magadnak veszed a kaját, ruhát, tisztálkodószereket, gyógyszereket, fizeted az osztálypénzt, bérletet, magadnak fizeted az internetet.
2016. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha olyan szar lenne a helyzet, akkor az intézet nem lenne olyan rossz megoldás, mint amennyire itt beadod.

De menj el a gyámhivatalba, ott majd segítenek.

2016. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18%
#15: pedig hidd el, hogy de. El nem tudnád képzelni, milyen "szülők" vannak.
2016. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!