Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy sok nő...

Miért van az, hogy sok nő megtartja annak ellenére a gyereket, hogy az apa nem akarja? Konkrétan a gyerekkel akarja magához kötni a férfit.

Figyelt kérdés
Azután az apát kötelezik gyerektartásra, ezzel sok esetben ellehetetlenítve. Van abortusz is. Az ilyen nőnemű lények kiszúrnak az apával, a gyerekkel és saját magukkal. Miért nincs ilyenre valami szabályozás, törvény stb. (Most a népességcsökkenést ne vegyük ide).

2016. szept. 7. 15:24
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
60%
Eleve nem ártana valamiféle vizsgához és alkalmassághoz kötni a gyerekvállalást, csak hát ebben az esetben alig szaporodna valaki.
2016. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
84%
A ferfi is tudja hogy nincs 100%-os vedekezes es ha igenybe veszi egy no testet akkor akar terhes is lehet, es onnantol kezdve a no kezeben van a dontes. Amikor megdugta akkor elfogadta a felhasznalasi felteteleket.
2016. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akar gyereket, ne csináljon s nem lesz baj.
2016. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%

"Miért nincs ilyenre valami szabályozás, törvény stb."


Azért, mert jogilag lehetetlen kötelezni egy embert arra, hogy alávesse magát egy amúgy fájdalmas, veszélyes orvosi beavatkozásnak, pusztán mert a gyerek apja nem akarja a gyereket. És akkor mondjuk arról még nem is beszéltünk, hogy a dolognak van még egy elszenvedője, aki ugye nyikkani sem tud az ügyben. Nem vagyok habzó szájú abortuszellenes, mert sajnos van, amikor ez a legkisebb rossz, de mégiscsak egy élet lehetősége van odabent.


A dilemmát értem, és igen, vannak igazságtalan esetek.


Na de gondolj bele. Ha én terhes leszek, úgy döntök, hogy akár apa nélkül is megszülöm és felnevelem a gyerekem, ettől a jogtól is meg akarnál fosztani? Az én testem. Az én testemben növő gyerek. Más kérdés, hogy a jog szerint az apa kötelessége támogatni a gyermeket. Nem engem, a gyerektartás nem az enyém. Ilyen esetben én szépen lekötném a gyerek nevére, és megkapná ha nagykorú lesz.


Szóval igazságot tenni nehéz. Cserébe tudod mit? Gumit húzni nem annyira. Ha ennyire nem akarsz gyereket, akkor tedd azt!

2016. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
63%

Azért van ellenpélda is. Mi a volt párommal terveztük a babát. Nehezen jött össze és ez miatt jobban el volt keseredve mint én. Aztán nagy nehezen teherbe estem, ő meg elhagyott a terhességem közepén azzal az indokkal, hogy meggondolta magát.

Persze azokat én se értem, akik úgy vállalnak gyereket, hogy az apa nem akarja. Szerintem egyes nők nincsenek tisztában azzal, hogy mivel jár felnevelni egy gyereket, főleg egyedül.

A legrosszabb meg az benne, hogy a gyerek szívja meg az egészet.

2016. szept. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
85%

"Van abortusz is."

Meg koton is. És mondd, milyen az a hímnemű lény, amelyik - általában saját felelőtlenségéből kifolyólag - olyan terhelésnek akarná kitenni a nő szervezetét, aminek következtében lehet, hogy maradandó károsodást szenved, és sosem lehet gyereke? (És akkor a lelki dolgokról még nem is beszéltünk.)

2016. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell dugni es akkor nem kerulsz ilyen helyzetbe. Ilyen egyszeru.


Amugy az egy erdekes szituacio lenne amikor apuci abortuszra kotelezne anyukat, mert o nem akar gyereket...

2016. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
25%

Ők "véletlenül" terhes lettem nők. :-)



"Az ilyen nőnemű lények kiszúrnak az apával, a gyerekkel és saját magukkal."


Dehogyis.:-) Vissza költözik szüleihez(nő szülei).Gyermekre hivatkozva szülökön fog élösködni "anyuka". De persze csp,gyt,tökön tudja milyen támogatás van "anyuka" magára fogja költeni(ruha,fodrász,müköröm ..stb).Nagyszülök pénzéből lesz gyereknek ruha,kaja,tankönyv..stb+ ők nevelik mert persze "anyuka" nem érdekli a gyereke. Közben követeli férfitől még több, még több gyt adjon neki.

2016. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
31%

Marha egyszerű lenne a dolog, be kellene vezetni egy apai abbortuszt, ahol az apa kijelenti, hogy kvázi jogilag ő elvetetné/elveteti a gyereket, lemeond róla, így semmire sem lehetne kötelezhető a továbbiakban. Innentől kezdve az anya úgy dönt ahogy akar. Ha a nőnek van joga dönteni akkor a 21. század legyen olyan egyenjogú, hogy a férfi is dönthessen erről.

Egyedül a férfi vétó lenne hülyeség a női abortuszra, ha a nő elvetetné és a férfi megtartaná, de egyébként minden sziteuációt megoldana egy ilyen lehetőség.

2016. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
93%
Mert legtöbbször a férfi ejtette teherbe azt a nőt.
2016. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!