Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kit illet a gyerektartás ha...

Kit illet a gyerektartás ha nrm kapok semmit?

Figyelt kérdés
Anyámtól nem kapok semmit, néha megver de akkor nagyon, beakar adni intézetbe és mindig kiakar baszni az utcàa, apámhoz nem tudok menni, múlkor is amikor beszéltem vele telefonon és elakartam tőle kérni az adatot elküldött a halálfaszára, kérlek segítsetek! Nagyon SOS, 14 éves lány vagyok.
2016. szept. 15. 16:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
81%

A gyerektartás nem egyenlő a zsebpénzzel.

Egyébként a mennyisége sem mindegy. Számold ki mennyibe kerülsz 1 hónapban. Rezsi fele, kaja, bérlet, gyógyszer, iskolai költségek, ruha, cipő... Ennek a felét a gyerektartásból fizeti apád, a másik felét pedig anyád. Ha pl. apád csak 20-30e Ft-ot fizet utánad, az semmire nem elég...

2016. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!