Hogyan vészeljem át?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Mèg a szüleimnèl èlek, de lehetösegem lesz kivenni egy albèrletet november vègèn. Egyszerüen megbolondulok màr itt, mindennap gondolok az öngyilkossàgra! Hihetetlenül viselkednek a szüleim, nagyon nagyon primitívek(pl.àllandò szidalmazàs, egèsznapos üvöltès, a legcifràbb kàromkodàsok,verekedès stb...) ès èn egyàltalàn nem tudok ezzel azonosulni ès nem is akarok, szègyellem , hogy tölük szàrmazom, de eddig fizettem a diàkhitelemet ès nem fèrt bele a költözès. Nemsokàra esèlyem lesz elmenni, de addig hogy bírjam ki ezt az egèszet? Nagyon el vagyok keseredve


2016. szept. 18. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
November az mar mindjart itt van. Ha eddig birtad ne az utolso pillanatban add fel :)
2016. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tenyleg ne add fel ezt a kis idot,probalj meg csak aludni hazamenni!
2016. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj sétálni, járj el úszni, könyvtárba (az olcsóbb :D), azaz igyekezz minél kevesebbet otthon lenni. Reggel elmész, este hazamész aludni - így csak kibírod azt a 2 hónapot...
2016. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, szinte egyszerre írtuk 2-essel :-)
2016. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress minél több otthontól távoli szabadidős tevékenységet, barátkozz, ilyesmi. Ez már novemberig megoldja a problémát. Vagy gyere gyakorikerdesek.hu-ra tartani másokban a lelket :)

Próbáld ki a szabadban gépezést ha laptopod van :)

Keress a világtól távoli helyet (azaz egy nyugis hely, ahol nem járkálnak emberek), tegyél be valami jó nyugis zenét (én pl coldplayt szoktam), ülj le, és élvezd a nyugalmat :)

Nézz naplementét, csillagokat, stb.. Akár társaságban is.

Beszélgess emberekkel komolyabb témákról, élet nagy kérdéseiről. Vagy ha úgy van sírd ki magad a másik vállán. (vagy csak panaszkodd ki magad). Néha ki kell engedni a túlnyomást :)


Azért nincs olyan messze az a november :)

2016. szept. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!