Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2011. márciusában megyek...

2011. márciusában megyek Milánóba, félévre, Erasmus program keretében. Egyenlőre egyedül vagyok. Jön még ekkor bárki, aki egyetemista? Igazán jó volna nem egyedül lenni, mint a kisujjam.

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mi lett a többi ujjaddal?
2010. jún. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs az előzőért, most válaszolok normálisan is:) én nem, de én is voltam erasmussal igaz krakkóban, de abszolút senkit nem ismertem mielőtt odakerültem, de napokon belül lett egy rakás ismerősöm, szóval nem kell félned, biztosan gyorsan fogsz majd barátokat találni Te is..
2010. jún. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

milyen volt? :)

ha van kedved írd meg!

2012. máj. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az egész egyetem legjobb féléve volt, egyetlen pillanatig sem bántam meg, hogy belevágtam, jobb nem is történhetett volna velem :) azóta őjra pályáztam, szakmai gyakorlatra, megyek vissza szeptembertől újra Olaszországba, szóval mondhatom, hogy ez szerelem :) rengeteg új barátom/ismerősöm lett, imádom az érzést, hogy majd' minden európai országból ismerek valakit, ez a multikulturalizmus:)) ha van lehetőséged, egy percig se habozz!
2012. aug. 8. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!