Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kihez/Hova fordulhat egy...

Kihez/Hova fordulhat egy gyerek ha a szülőkkel kapcsolatban szeretne segítséget kapni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 19. 17:33
 1/6 besenyőpistabácsi ***** válasza:
Attól függ, milyen jellegű segítséget szeretnél kapni. A problémától függ!
2016. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
írj rám nyugodtan, van egy ifjúsági programom, ha másban nem, tanácsot tudok adni :)
2016. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bazita válasza:
Ha van, iskolai pszichológus.
2016. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha panaszod van rájuk, akkor gyámügy
2016. szept. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Súlyos a dolog? Mert ha nem, akkor egy szimpatikus tanárral, vagy nagynéni/bácsival. Én az ofőmmel szoktam...
2016. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológus és/vagy/azaz (iskolája válogatja) nevelési tanácsadó és/vagy/azaz szociális munkás. Amúgy ha nincs valami extra gubanc a tanári kapcsolattal, akkor én mondjuk az osztályfőnöknél kezdenék, neki pontosan tudnia kell, hogy név szerint kihez tartozol, mint az iskola diákja, és nem kötelességed megosztanod vele ennél több részletet, ha nem akarsz.
2016. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!