Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogyan reagálnátok,...

Szülők, hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy lányotok egy házas férfi "párja"?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértés esne, hál' Istennek nem ápolok senkivel ilyen típusú kapcsolatot. A kérdés akkor fogalmazódott meg bennem, amikor az egyik ismerősöm belekeveredett egy ilyen szituációba, és kábé két hónap után a férfi bejelentette a válást. Elgondolkoztam azon, hogy a lány szülei hogyan reagálhattak erre, netalán megpróbáltak-e beleszólni a kapcsolatukba. Ti mit csinálnátok? Közbelépnétek, leülnétek beszélgetni a gyermeketekkel? Vagy egyenesen elleneznétek a kapcsolatukat?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2016. szept. 19. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Alapból úgy kell nevelni a gyermekeinket, hogy ne egy erkölcsicsőd váljék belőlük.

Egyébként kiakadnék. Szerintem nincs annál szánalmasabb és kegyetlenebb, mikor valakinek a valakijét elvesszük. Legyen az barát, rokon vagy szerető.

2016. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem csinálnék semmit. Felnőtt ember azt csinál, amit akar, a megcsaláshoz meg 2 ember kell. Szerintem az követ el nagyobb hibát, aki házas ember létére nekiáll csajozni.
2016. szept. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
jó de egy épeszű ember nem kezd ki házasokka. főleg akkor nem amikor tudja h az illetőnek gyerekei is vannak.
2016. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Parja ? Robizlije

Tenyleg erkolcsi neveles kerdese normak es ertekek tovabbadasa

2016. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem örülnék, de nem szólnék bele. Sajnálnám, mert biztosan sokat fog szenvedni a férfi miatt.
2016. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Aki önként vállalja a házasságot, az vállalta azt is, hogy nem dug meg minden arra járót.
2016. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Az én barátom vőlegény volt, de végül a csaj szakított vele. Nem miattam. Nem tudnak róla a szüleim, hogy mi volt.
2016. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
64%
Hát... Igazából itt szerintem az a kérdés a férfi mennyire gondolja komolyan! Ha elválik az érintett lányért akkor miért lenne beleszólásom-mármint ha szülőként nézem a helyzetet-, de ha csak a család mellett tartaná a lányomat ha épp olyanja van legyen kivel ágyba bújni annak már kevésbé örülnék, de nem mondom hogy beleszólnék, mert hát ha felnőtt a lányom eltudja dönteni mit csinál....
2016. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

Felnőtt embert nem lehet nevelni, gyerekkorban kellett volna. Lehet persze vele összeveszni, meg ilyenek, de annak sincs értelme, főleg ha szerelmes az illető, mert akkor úgyis elvan a rózsaszín ködben. Egyébként több olyan párt is ismerek, aki újraházasodott, vagy átlépett egy másik kapcsolatba és ezek jobban működnek, mint az első házasság.

Ennek ellenére én nem leszek másodhegedűs, nem állok le nős pasival, se szexre, se kapcsolatra, de nem ítélkezem mások felett.

2016. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

Én voltam ilyen szituban, hogy anyuval beszéltem erről.

Ő együtt él egy nős férfival 18 éve (nálunk lakik a férfi), aki még csak nem is tervezi, hogy elváljon.

Én nem akartam nős férfivel összejönni, ő viszont azt mondta nekem, hogy az egyáltalán nem baj, ha nős a férfi és biztatgatott. Később kiderült, hogy nem kellett volna, és szakítottam a fiúval.

Elvileg nincs titokban semmi a mi történeteinkben, de a gyakorlatban valahogy nem ezt látom!

2016. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!