Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudok összeköltözni a...

Nem tudok összeköltözni a párommal, mert anyám velünk akar jönni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy mindenbe beleszól, hogy hol legyen a ház, hogy nézzen ki, és hogy a mi ötleteink és elképzeléseink nem jók neki, mindenbe beleköt, amit elterveztünk, mert ez azért nem jó, ez azért nem jó, ráadásul még el is akar velünk költözni!!! Mit csinálunk, hogy végre nyugtunk lehessen?

2016. szept. 19. 19:17
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
21%
Gruppeeeeen xd
2016. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
92%
Figyu kérdező. Jobb lesz mihamarabb megválaszolnod, hogy az anyud miért akar veletek menni, mert addig se maradunk nyugton.
2016. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
74%

Venni akartok ingatlant vagy bérelni?

Ha venni akartok, akkor érdemes minden észrevételt meghallgatni, mert még az is előfordulhat, hogy igaza van.

Egy ingatlanvásárlásnál nagyon észnél kell lenni, könnyen lehet nagyon "beválasztani" és több szem többet lát.

De ha csak bérelnétek, akkor sem mindegy, hogy milyen messze van mindentől, (boltok, közlekedés stb)mennyi a rezsije, milyen a közbiztonság és még sorolhatnám.

A kérdésed második felére - így tudatlanul, mert nem válaszoltál, hogy miért akar veletek költözni - én is azt mondanám, hogy beszélj vele, legyél határozott, mondd el neki, hogy a költözésnek pont az lenne a lényege, hogy ti ketten legyetek együtt, más személy jelenléte nélkül.

Ha veletek akar menni, okafogyottá válik a költözés.

2016. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
85%
Bírom mikor valaki kitalál egy ilyen kamut, de igazán nem gondolja végig, és mikor felmerülmek kérdések, akkor a válaszadók a bunkók, de válaszolni azt neeeeeem..... 😀
2016. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
28%
Gyertyát akar tartani??? Vagy segít berakni 😅😅. Jézusom milyen anyák vannak. A megoldás anyukát jól meg kell b....., hogy a füle is szétálljon, és akkor nem lesz kíváncsi a fiatalok magán életére. De ha mégis lenne pofája oda költözni, akkor minden este legyetek jó hangosak, sőt ha tehetitek nappal is csináljátok. Hozzátok zavarba a vénlányt. Vajon ő vele is költözött az annya annak idején. Nevetséges szülő.Ha férfi vagy akkor ez tipikus. Én az ország másik végébe költöznék. Sose lenne nyugtotok sőt rá menne a kapcsolatotok is. Legyél felnőt, orditsd le ha más kép ne érti. Majd megbékél. Ez egy jó tanács tapasztalatból írom. Én egy 38 éves kismama vagyok.
2016. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
43%
Mondd meg neki, hogy előle menekültök...:)
2016. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Nem volt időm feljönni, nem kell mindig ok nélkül vádaskodni!

Nem ő tart el minket, minden kiadást, rezsi, kaja, mindent megfelezünk!


Hogy miért akar velünk jönni nem tudom.

2016. szept. 20. 21:05
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Most már kérdezd meg tőle! Sokan kiváncsiak vagyunk rá! De komolyan, én nem viccből érdekel, lehet ott a probléma megoldásának kulcsa!
2016. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

ha nem ad penzt a hazhoz es nem o tart el benneteket en meg se mondanam hol veszunk amig minden ala nincs irva.

Ha nem engeded hogy bekoltozzon akkor nem tud bekoltozni.

gondolom nem akarsz majd kulcsot adni a hazhoz akkor hogyan menne oda lakni ha ti nem engeditek?

2016. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
79%

"Hogy miért akar velünk jönni nem tudom."


Nem vagy őszinte - milyen segítséget vársz itt tőlünk??


Ha nincs oka, akkor közöld: külön kartok élni. Egyidejűleg - vagy előtte- próbáld meg tisztázni, hogy van-e valami tevékenység, valami ami élteti- gyanús, hogy nincs, azért foglakozik állandóan más felnőttekkel - tiveletek. De ti már önállóan kartok élni, rá kell beszélni, találjon valami értelmes elfoglaltságot, klubot, ami jó neki, érdekli.

2016. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!