Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérte a kezem, de nem akar...

Megkérte a kezem, de nem akar velem összeköltözni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal és pár hónapja megkérte a kezem. Felhoztam, hogy már szeretnék vele összeköltözni, de azt mondta, hogy ő nem fogja elhagyni az anyját miattam. Ketten élnek az anyjával, aki eléggé iszákos és munkakerülő. Most mégis mit vár, hogy majd együtt élek az alkoholista anyjával? Minek kérte meg akkor a kezem?

2015. máj. 10. 15:57
1 2
 1/17 anonim válasza:
87%
Továbbmegyek. Ilyen körülményekközött miért mondtál igent?
2015. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert szeretem, és mikor az összeköltözés feljött akkor ezt ezelőtt sose mondta, hogy így akarja.
2015. máj. 10. 16:02
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mondtam volna igent, amíg ki nem próbálom, hogy működik a kapcsolat együtt lakással. Így meg, hogy egyáltalán nem akar összeköltözni, tárgytalan az egész.
2015. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Igy jártam anyátokkal.
2015. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Második válaszoló. Akkor te szakítanál vele? Félek ha vele maradok, később se akarja majd ugyse, csak az időmet vesztegetem rá, hiába szeretem nagyon.
2015. máj. 10. 16:07
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

ha összeköltözni se akar, mi lesz később? esküvő után azt várja, hogy majd te odaköltözöl az anyjához?

nehogy hozzá menj, amíg ezt meg nem oldjátok

elhiszem hogy szereted, meg jó ember, de így nem lehet normálisan közös életet kezdeni

persze, látogassa meg bizonyos időközönként, beszéljenek telefonon stb, de ezt nem várhatja tőled, te vele akarsz közös életet, nem az anyjával

2015. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell vele beszélned. Mondd el neki, hogy felnőtt férfi, itt az ideje saját családot alapítani. Azt is mondd meg neki, hogy te vágysz egy saját kis "kuckóra" a leendő családoddal, nem akarsz az anyukája nyakára költözni. Mondd meg neki, hogy ha nem azonosak a céljaitok, akkor nincs több keresnivalótok egymás mellett - mert sajnos ez így van. Az szerintem itt nem jó, hogy az egyik enged, mert akkor az mindig boldogtalan lesz. Mert ha te költözöl oda, akkor te leszel az, ha ő hagyja ott az anyját, akkor meg ő. Max olyan komrpomisszum képzelhető el, hogy az anyuka közelébe költöztök, de az se megoldás itt, mert szó szerint nem akarja otthagyni, ergo mindig ott lenne és hozzád jó esetben hazajárna aludni, rosszabb esetben még azt se.

Amúgy biztosra veheted, hogy ha odaköltözöl, akkor téged fognak mindenért ugráltatni, és le fogják nyúlni a pénzedet.

2015. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
hmm.. gyereket is majd az anyja szül neki? Felejtős pasi!
2015. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Mielőtt kirúgod, azért kérdezd meg tőle, hogyan képzeli el a közös életeteket, aztán mondd el te is az elképzeléseidet. Ha nem tudtok megegyezni, akkor tényleg jobb, ha mást keresel.
2015. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Vigyázz,kész...menekülj!!!De jó gyorsan,utól se érjen soha.Anyuci pici fiával kapcsolatot sem kezdünk,pláne nem hozzámegyünk.
2015. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!