Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy hidjen nekem...

Mit tegyek hogy hidjen nekem anyukám?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy mit tegyek az ellen hogy hidjen nekem anyukám. Mivel beteg vagyok és szerintem tüdő gyulladásom is van mert nagyon fáj belül a mellkasom ha levegőt veszek de ezt neki hiába mondom azt mondja hogy vegyek be egy fájdalom csillapítót és csináljam tovább a dolgom. Már több mint egy hónapja köhögök és egy hete ilyen nyálját is szoktam felköhögni(bocs ha undoritó). Mit tegyek hogy hidjen nekem mert szerintem hogyha valami ennél komolyabb bajom lesz akkor se fog rá odafigyelni. Valaki esetleg tudna ebben segiteni ha igen azt nagyon megköszönném.

2016. szept. 20. 22:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Menj el orvoshoz, de mindenekelőtt végy egy nyelvtankönyvet.
2016. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

A tudogyulladas nem vicc, azonnal orvoshoz.

Hany eves vagy?

2016. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha gyakorizni tudsz, akkor el tudsz menni egyedül az orvoshoz is. Holnap szépen fogod a TAJ kártyádat, bemész a rendelésre, elsiránkozod a különböző diagnosztizáld betegségedet, ott majd megmondják, valóban beteg vagy e. ( OFF: És valóban, kicsit gyakorolhatnád a helyesírást, fogalmazást, mert az irományodról eszembe jutott egy könyvcím: "Pontot vesszőt nem ismerek" ON)
2016. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy? Nem tudsz egyedül elmenni orvoshoz? Iskolaorvos van?
2016. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
hidjen... 😢
2016. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Hogy hidjen valakinek aki még írni se tud?
2016. szept. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Egy ismerősöm is ilyen gondoskodó anyuka, kis híján el is vették a fiát tőle, miután ki kellett műteni szegény gyerek fél tüdejét.

Már ki tudja mióta volt tüdőgyulladása, de nem vitte orvoshoz, kis híján bele is halt szerencsétlen.

Ha tényleg annyira beteg vagy, akkor fogd meg szépen magad, és menj el a háziorvoshoz, ő majd továbbküld. Nem kell megvárni, míg összeesel.

Feltételezem, te nem 5 éves vagy.

2016. szept. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Jól mondják az előzőek: Menj el szépen orvoshoz. Gondolom anyud nem azért ilyen nemtörődöm mert túl drága lenne a gyógyszer. Ha a netet ki tudja fizetni, a gyógyszer is menni fog.
2016. szept. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Hatos, én a helyedben nem oltanám a kérdezőt, mert te sem tudtad helyesen leírni azt az egy szem mondatocskádat.
2016. szept. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
hiddni fog 😂😂😂😂
2016. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!