Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti megvennétek a gyereketeknek...

Ti megvennétek a gyereketeknek egy dzsekit?

Figyelt kérdés
Most kezdődött neki az egyetem, és mondta, hogy kinézett magának egy dzsekit, amit szeretne megvenni. A férjemmel nem igazán látjuk értemét, mivel van neki leglább 5 átmeneti dzsekije, plusz vagy 5 téli dzsekije. Hogy értessük meg vele, hogy fölösleges idén is dzsekit venni?
2016. szept. 21. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Sztem ha eddig nem értette meg, h felesleges 5db, akkor ezután sem fogja:(

Ti nem tudjátok megvenni, gyűjtse ő rá össze a pénzt, s vegye meg abból.

2016. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
inkább dzseki mint drogok cigi pia :D ha nem okozna olyan nagy problémát anyaglilag akkor megvenném
2016. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
nem vennem meg.
2016. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg en tartom el es megengedhetem magamnak, akkor megvennem neki, ha nagyon szeretne.
2016. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Ha anyagilag nem okoz gondot megvennem, de valoszinuleg megmonanam neki, hogy a masik 5 kozul valasszon ki egyet, amit eladunk. Nem lesz itt gardrob a hazbol.


Ha anyagilag gondoz okoz, akkor azt mondanam kifizetem a felet, a masik felet meg diakmunkazza le, vagy korrepetaljon valakit vagy valami pluszpenz.


Egyebkent ertem en, divat, nekem is igy volt, mindig szerettem volna uj ruhakat.

2016. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg eladhatná azokat, amiket már nem nagyon hord és megvehetné magának. :) Nekem pl. sok táskám van, de mindig eladom a régebbieket vagy amiket már nem hordok, így vagy semmit vagy csak minimális összeget kell az újra áldoznom.
2016. szept. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Lassmich Ruhe ***** válasza:
81%

Nézd: ha a családi kassza ezt relatíve megsínylené, akkor a kölöknek ezt meg kell érteni, és pont. Persze nem ezt mondanám, ha nem lenne neki egy sem, de így azért nem mondható el hogy nincs neki miben járnia.


Ha viszont gond nélkül meg tudjátok tenni, akkor meg bátran vegyétek meg, ahogy előttem is írta már valaki, elvégre inkább ilyesmire költsön, mintsem cigire, piára, Uram bocsá' drogra.

2016. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Egyet nem kérdezett meg senki: milyen az az öt-öt kabát? :)

Ő választotta magának?

Nekem is lóg négy télikabátom a fogason, mégis veszek idén egy újat.

Hogy miért?

Mert egyiket sem én vettem, mind jött valahonnan, és elképesztően ocsmányak. Csak azért gyűjtöm őket, mert nincs szívem kidobni, legalábbis, míg nincs egy használható darabom.


Ha teszem azt ti vettétek neki a kabátokat és nem szereti hordani őket, akkor nem lenne kérdés, hogy ezúttal hagynám, hogy maga válasszon.

Ha minden évben az aktuális divatos ruhákat gyűjti, akkor az anyagiak döntenének. Mindenki gyűjt valamit, ha ő éppen kabátokat, és bele is fér, hát tegye :D

2016. szept. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha megengedhetnék maguknak, szerintem megvennék nekem a szüleim, ha meg nem engedhetik, akkor el se várnám. De alapvetően sem várom el, inkább dolgozok én és gyűjtök a ruháimra és a szükségleteimre. Nem sok a diákmunkából a kereset, de erre elég azért. Szülője válogatja. Én, ha szülő lennék, lehet, hogy megvenném neki, de csak ha megérdemli.
2016. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%

Az 5-ből eladnánk 3-at, így meglenne a pénz az újra.

Azt hiszem 3 átmeneti dzseki, meg 5 téli elég bőven.


Ha nem akarna egyet sem eladni, akkor meg megkérdezném, hogy minek 6. ???

2016. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!