Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha most leszek 1 honap mulva...

Ha most leszek 1 honap mulva 17 es ha apam megver hivhatok ra rendoroket? Vagy bejelenthetem en magam?

Figyelt kérdés

2016. szept. 24. 08:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Persze, egy jó szülő mindent ráhagyna a gyerekre.
2016. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
14%
#11: Sajnálom annak a szülőnek a gyerekét, aki csak veréssel tud nevelni.
2016. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
89%
Én meg azt a szülőt sajnálom, akire a gyereke rendőrt hívna.
2016. szept. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
Breivik apja is nagyon csodálkozott, hogy hát ő mindig olyan szeretettel, minden szigor nélkül nevelte a fiát, soha egy pofont nem kapott...
2016. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs mas megoldas es nagyon elszemtelenedik a gyerek egy apai pofon belefer ha nem ert a szep szobol, inkabb ez mint hogy mindent rahagyjon az apja olyanokbol lesznek a bunozok akire mindent rahagytak es nem neveltek meg, ja es meg mielott belemallnatok nevelheted te akarhogy a gyerekedet ha az kamaszkoraban egyszer megbolondul nem fog hatni ra a szep szo mindegy hogy korabban hogyan volt nevelve, aki mast allit az meg valszeg gyerekneveles elott all sose nevelt gyereket
2016. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
5%

A megverés számomra nem a pofonnál kezdődik. De azt is szánalmasnak tartom, ha valaki így próbálja nevelni a gyereket, hogy mindenért csak kap, és itt még mindig nem csak a pofonra gondolok. Persze, csináljunk defektes gyereket.

Nyilván meg kell nevelni, de (szerintem) nem így. Furcsa módon én tini koromban sem züllöttem el. Nem voltam egy buliban sem, életemben egyszer sem rúgtam be és jó tanuló voltam. Tehát ne haragudj, de értelmes gyerekek is születtek.

2016. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a kérdező miért nem reagált egyetlen beírásra sem.
2016. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
5%
Egy szülő nem ütheti meg a gyerekét. Aki mégis megteszi az minek vállalt gyereket? Szánalmas. És a legjobb, hogy az ilyenek hisztiznek, amiért bejönnek az erőszakos migránsok. Aki a saját kölykét megüti az mivel jobb náluk?
2016. szept. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

17-nek!

Még nem ért rá reagálni.

A kérdező egy 17 éves kamasz, aki pénteken éjjel "kissé kimaradt", későn ment haza a buliból, így kapott a papától egy jól irányzott nyaklevest. És ezen felháborodva tegnap reggel felrakta ide a kérdést.

Meglehet, hogy büntiből a papa egész nap nem engedte gépközelbe.

És mivel itt elég sok olyan választ is kapott, hogy "1 nyaklevestől még nem dől össze a világ", meglehet, hogy nem is fog megszólalni. Duzzog magában tovább.

2016. szept. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Lány vagyok rajtam kivül még van 3 gyerekük én vagyok a legkisebb és velem tesz kivételt...mindenki más hibájából én kapok ki én kapom a leszidást és folyton ordit velem és agressziv...es csak iszik es iszik...a munkahelyere nemtudok bemenni mivel az egy gyar es tilos oda belepni ha nemdolgozol ott...na mindegy is...csak mar elegem van abbol h ha nagyobbik tesom megver akkor kapok apamtol is mert allitolag en kezdtem...:( pedig aztan osszes gyerek visszapifazik nekik lustak nemcsinalnak semmit....es meg sorolhatnam en pedig megteszek nekik mindnet sosem pofazok vissza sosem mondok nemet tul sok mindent eltem at kiskorom ota...amikor pszichologushoz kellett mennem mert mar komoly bajaim voltak es akkor anyam beszelt telefonon a pszicholgussal es idopontot kert akkor apam kikapta a telefont anyam kezebol es aztmondta nem o nemfog pirulazni es oda csak hulye emberek mennek.....apam rgy agressziv alkoholista szuvtelen ember....es mar nembirom a lelki bantalmazasait...
2016. szept. 25. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!