Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szörnyen idegesítő hogy anyam...

Szörnyen idegesítő hogy anyam olyan jelzőket használ amitől fogalma sincs mit jelent. Mit csinaljak ha nem tudom elengedni a fülem mellett, ugy felidegesit hogy mar faj a fejem?

Figyelt kérdés
Példaul ma mondta hogy vigyem ki a szemetet és mondtam hogy meg nincs tele,kivisznem este hogy ne járkáljak kétszer, erre elkezdi hogy "de kétszínű vagy".Multkor mondta hogy főzzek ebédet en pedig mondtam hogy nagyon sok ennivaló van itthon (mindig kidobjuk) nincs értelme ma főzni,ra ér holnap erre azt mondta apának hogy én folyton szekálom őt a főzéssel..Össze vissza használja a szavakat,azt se tudja mit jelent..Csak azzal van hogy megbantson..Nagyon idegesítő l
2016. szept. 28. 17:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az enyim is ilyen. Ja es barki barmit mond (aki ert hozza) akkor is neki van igaza.
2016. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Volt kitől tanulnod... olvasd már vissza, amit írtál, a te fogalmazásod is hemzseg a nyelvi (nem helyesírási, hanem fogalmzásbeli) hibáktól.
2016. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En azert figuelnek ra, mert lehet hogy valami betegseg kezdeti jelei (pl Altzheimer)
2016. okt. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!