Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok boldog a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok boldog a barátnőm mellett mit tegyek?

Figyelt kérdés
2éve vagyok együtt a barátnőmmel de egyre inkább éreztem hogy kihűl a kapcsolatunk,hogy nem megy nem érdekelt mit csinált vagy hogy hová ment,ha új dolgokat vett magának és pláne egyre jobban kezdett felállni a szőr a hátamon a nyála s szövegektől.Aztán nemrég a két család is nagyon összeugrott egymással és ezek után már végképp nem volt képem eléjük mutattkozni,a mai napig így van.így hát a sok negatívum ellenére szakítottunk.Én jól viseltem de ő kritikus..szó szerint ő már az az esett volt hogy összevissza remegett toporzékolt csapkodott bőgött és én az öngyilkosságot is kinézném belőle viszont aztán megkeresett ő amikor mentem volna edzésre és akkor láttam de megsajnáltam és visszafogadtam lévén hogy nincsen semmi baj de már akkor éreztem hogy ez már nem lesz a régi..és azóta sem vagyok boldog és minden kis hülyeségen összeakaszkodunk.. mi a teendő? én ezt már nem akarom,a barátaim is mind mondják hogy minek erőltetem?látszik hogy nem vagyok boldog nagyon nem de viszont ez egy kiszámíthatatlan természetű..(pluszként még a szokásai már agytépővé váltak,képes korán reggel már azonnali "sztrók"hoz vezetni..mit tegyek??(21/F Debrecen)

2014. febr. 9. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakíts.
2014. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szépen búcsúzz.
2014. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
buta vagy... sajnálatból visszafogadni? soha nem lesz így vége, vagy érd el, hogy ő szakítson veled, vagy ne foglalkozz mi lesz vele.... nincs más megoldás
2014. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem valahogy érd el hogy szakítson veled... próbálj olyan dolgokat tenni ami által kiszeret belőled. te ismered, mi nem ismerjük, nem tudjuk mi hat rá negatívan.
2014. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
neki és neked is jobb lenne ha szakítanátok
2014. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ezt hogyan kéne elérnem?valami ötlet? nem vagyok ebben valami jó.
2014. febr. 9. 11:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ekkora baromságot is csak a gyáva emberek találnak ki


állj elé

szakíts

legyen gerinced

2014. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dobd ki, mindenkinek jobb, főleg neked
2014. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kolosszus22 ***** válasza:

Tudom, hogy szar érzés és igen sajnálod, lelkiismeret furdalásod van szakítás után, de ez az egyetlen megoldás, ennek jövője nincs, így egyikőtök sem lesz boldog. Egy darabig rossz lesz, de utána ő is be fogja látni, hogy ennek így kellett történnie. Saját tapasztalat, én is voltam ilyen se veled-se nélküled viszonyban, tanultam belőle.

26F

2014. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!