Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülő szemmel elfogadható...

Szülő szemmel elfogadható kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szülök mit szólnátok,hogyha a tinilánytok(17 év körül) egy mozgássérült fiúval jönne össze?Látszik rajtuk,hogy nagyon szeretik egymást és komolyan gondolják, nem sajnálatból van a lány vele.Ti,hogyan reagálnátok erre?Támogatnátok őket,ha látnátok,hogy a lányotok boldog?

#mozgáskorlátozott.
2016. szept. 28. 20:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Persze, nem is kérdés..
2016. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne ezzel bajom.
2016. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Hallottam olyanról, hogy egy lány egy vak fiúval jött össze. Végül nem a vaksága miatt váltak szét, évekig együtt voltak.
2016. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha normális, rendes fiú, aki jól bánik a lányommal, akkor ez lényegtelen infó. Ugyanúgy a bőrszín, nemzetiség...stb. se zavar.
2016. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, ha amúgy szimpatikus a fiú, akkor támogatnám a kapcsolatukat.
2016. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Persze, hogy zavarna. Annak örülnék, hogy az én vérem ilyen jószívű és nyitott, de valami akadályt még is érzek. Az az érzet öntene el, hogy a lányom többet érdemel. Nem azért, mert túl büszke vagyok csak számomra ez nyomasztó.
2016. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Én valószinüleg megőrülnék a gondolattól is. nem vagyok rá büszke. ez van.
2016. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs semmi gond. Egyik lányom autoimmun beteg, neki egészséges párja van, másik lányom párja látássérült, ugyanúgy tekintek rá, mintha egészséges lenne.
2016. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd őket békén. Egyrészt nem ez alapján kéne megítélni szegény fiút, mert biztos van benne valami, ami mégis megfogta a lányodat. Szánj rá időt és ismerd meg őt te is. Másrészt 17 éves gimiseknél nem arra kell készülni, hogy élethosszig tartó kapcsolatban van a lányod. Egyszerűen statisztikai alapon ők jó eséllyel nem maradnak együtt, de ha most elkezded tiltani, vagy ellenezni azzal csak azt éred el, hogy ők még komolyabban fogják ezt gondolni... Szerintem azzal teszed a legjobbat, ha szépen békén hagyod őket. Bántja őket eleget a külvilág, nincs rá szükségük, hogy még a családjuktól is ezt kapják.
2016. szept. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Többet érdemel? Attól, hogy valakinek van két egészséges lába pl., attól még nem lesz több, vagy jobb, mint egy kerekesszékes.
2016. szept. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!