Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyukámnak,...

Hogy mondjam el anyukámnak, hogy megértse, nem vagyok jól? .

Figyelt kérdés
Kiderült nálam egy elég fura betegség. Egyelőre próbálják beállítani a gyógyszereket. Nem tudom elfogadni, hogy pont velem van ez. Totál "depibe" zuhantam. Anyunak csak most mondtam el, hogy nincsenek rendben a dolgaim. Nem képes elfogadni, hogy nem akarok vele beszélgetni, hogy nem akarok emberek közés menni, nem akarok enni, mászkálni, vásárolgatni. Egy vágyam van hogy feküdhessek, és gondplkozhassak azon, mit kezdek az éltemmel. Nincs valami jó ötletetek, hogyan mondjam meg neki kíméletesen, hogy most hagynia kellene engem.
2016. okt. 3. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Úgy néz ki, hogy részletesen leírtad az egészségi problémádat, amit így mi is megértünk és anyádat nem értjük, hogy ilyen részletezés mellett mit nem ért.
2016. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Ha ezt így elmondtad neki, és nem érti meg sajnos semmit nem tehetsz. Annyit mondj meg neki, ha nem támogat és nem segít ebben, rosszabb lesz az állapotot. Az én anyám ugyanilyen nem értette meg, tönkre is baszta az életemet...
2016. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!