Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudom ezt anyukámnak...

Patriksztár kérdése:

Hogy tudom ezt anyukámnak elmagyarázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nekem tavaly, illetve előtte gondok voltak az iskolával, minden reggel hasmenés, rosszullétek, ebből kifolyólag magántanuló lettem. Ezek után most új iskolába kerültem, ahol ezek a problematikák elmúltak. Ma viszont, iszonyatosan nagy hasmenésem van, és anyum nem akarja azt nekem elhinni, hogy nem attól...Szerintetek ezt hogy tudom neki elmondani? Mert folyamatosan csak azt mondja, hogy megint attól, és ez nagyon rosszul tud esni nekem. :(


Várom válaszotokat!

16/F



2016. szept. 16. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sajnálom. Van egy ilyesmi helyzetben lévő osztálytársam.


Sajnos tanácsot nem tudok adni,de sok sikert! 😊

2016. szept. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy járvány van. Nekem a hasam görcsölt pár napja, doki mondta, hogy vírus miatt lehet. Nem ettem rosszat meg semmi ilyesmi.
2016. szept. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egy fertőzés, akkor úgy is elmúlik pár nap alatt és akkor anyukád is rájön, hogy ez most nem az idegességtől van.

Érthető, hogy aggódik. De majd megnyugszik.

2016. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Szép kis szülő, a 16 éves majdnem felnőtt gyerekéből nem néz ki annyi gógyit és ítélőképességet, mint egy 6 évesből.
2016. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4: Könnyen ítélkezel. Nem te mentél keresztül azon, amin az ő családjuk. Szerintem természetes, hogy félnek, hogy újra kezdődik az egész.
2016. szept. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Én is itthon voltam egész héten, nekem is hasonló tünetek jelentkeztek ._.


Ez csak sima járvány oszt cső...

Mutasd meg neki a válaszokat és akkor talán elhiszi...

2016. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ketten benne voltunk a héten! Mutasd meg anyudnak, hogy sokan írtuk a betegséget.
2016. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a stressz idővel elmúlik a sport sokat segithet
2016. szept. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!