Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyik percről a másikra...

Egyik percről a másikra kiborultak. Hogyan vessek véget a folytonos veszekedésnek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban sokat gondolkoztam, hogy mit változtassak magamon. Mindenek előtt a hajammal kezdtem. Szüleimnek is elmeséltem az ötletem és ők - idézem - csak annyit mondtak, hogy nekik mindegy, azt csinálok a saját hajammal amit akarok, ha a saját pénzemből csinálom.

Nos. Magamról azért mégsem szeretnék képet felrakni ide úgyhogy csak így mutatom meg. Valami ilyesmi lett:


[link]



Erre szüleim teljesen kiakadtak, mert szerintük ez túl lányos (bár nem tudom mi benne a lányos) és egész nap azt hallgatom, hogy mekkora hülyeséget csináltam stbstbstb. Míg az összes haveromnak akit kérdeztem tetszett. Szóval nem az hogy rosszul áll, csak szerintem nem erre számítottak. Amikor nekik meséltem erről akkor még nem voltam teljesen biztos, hogy mit szeretnék, csak hogy a hajamat szeretném megváltoztatni. De most ebből ilyen tragédiát csinálni? :D


Ja igen és 18 éves fiú vagyok.


2016. okt. 3. 22:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
A viking frizura menő. Hülye az, aki azt mondja, hogy lányos.
2016. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

18 éves férfi létedre egy csapat idegen véleménye kell hogy megerősítsen abban, hogy jó a hajad?

Megnyugtatott az első, aki konkrétan lehülyézte a tulajdon anyukádat?


Szomorú.

2016. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Valamit félreértettél :) A kérdésem nem az volt hogy jó-e a hajam, mert nekem tetszik és szerintem ez a lényeg, hanem hogy hogyan lehetne végetvetni ennek a melodrámánsak.


Másrészről én nem veszem magamra, és gondolom az anyám sem mert nem hülye. De nem áll szándékomban veszekedni senkivel.

2016. okt. 3. 23:02
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez a hajviselet röhejes.
2016. okt. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Költözz el.
2016. okt. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Haj??? Azt hittem csaj vagy...
2016. okt. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Nem ok nélkül akadtak ki. Egy komolyabb helyen nem fognak veled szóba állni ilyen hajjal.

A vitának véget vethetsz, ha eltünteted azt a csimbókot a fejedről.

2016. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Hát nekem is van 18 éves fiam, és elhiheted nem attól akadnék ki ha fel lenne nyírva, vagy hosszú lenne a haja. Hanem attól, hogy beállt a birkák sorába, és tucat divat majmoló lett. Ez a haj számomra ugyanolyan borzalmas mint a szarpottyantós nadrág. Nekem egyre megy..Én megértem a szüleidet, hogy kiakadtak.
2016. okt. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Kettes ! Pacsi!!

DDDDDDDDD

2016. okt. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ehhez a hajhoz kell egy ilyen férfias arc is, különben csak nevetséges...
2016. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!