Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem akarja elmondani...

Miért nem akarja elmondani hogy van párja?

Figyelt kérdés

Lányom kollégista Pesten. A barátairól és udvarlóiról abszolute nem beszélt akkor se amikor itthon lakott. Bár tény h nem volt senkije, mert nem ment el sehová se soha.

Amióta elment nem igazán tudok róla semmit se. Ha leülünk beszélgetni mindig tereli a témát. Biztos h voltak probálkozok, de velem nem osztja meg. Vágynék egy igazán jó anya-lánya kapcsolatra. Hogyan nyissak felé újra?

Valakije tuti van, lehet h csak testiség miatt.


2016. okt. 10. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az nem lehet,hogy leszbikus?

Egy fiúról azért könnyebb beszélni.

Ülj le vele,teázzatok/kakaózzatok,beszélgessetek,nézzetek csajos filmeket,vagy menjetek el vásárolni.

Mondd meg neki is,hogy szeretnéd,ha jobb lenne a kapcsolatotok,és tudnátok őszintèn,nyiltan beszélgetni mindenről.

2016. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Te egy túl kíváncsi emberke vagy... talán épp ezért tudsz oly keveset és ezért olyan a kapcsolatotok amilyen.

Azt hiszem kissé elkéstél dolgokkal...

2016. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Először alakíts ki egy jó anya-lánya kapcsolatot, aztán majd elvárhatod az ilyen szintű őszinteséget.

A kettő ugyanis nem ugyanaz!


Kezdd azzal, hogy beszélgetsz vele, milyenek a hétköznapjai, hogy bírja a tanulást, talált-e már barátokat. Mire lenne szüksége, jól érzi-e magát a koleszban, stb.

Aztán pár beszélgetés sem ártana úgy általában, hogy kicsit jobban ismerjétek egymást. Nekem mindig olyan hihetetlen, mikor itt is sok fiatal kérdezi, hogy vajon mit szólnak a szülei, ha kiderül, hogy meleg. Rólam tudják, hogy erről hogy gondolkodok, meg úgy általában a nagyvilágról, mert szoktunk beszélgetni.


Aztán ha ez nálatok megvan, akkor lehet várni, hogy majd elmondja, hogy van-e valakije, és hogy bátran lesz akkor is őszinte, ha csak szexkapcsolata van, vagy épp leszbikus, mert tudja, hogy nem fogsz kiakadni.

2016. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mikor elolvastam a kérdést nekem is egyből az ugrott be, hogy sanszos, hogy leszbikus. Abból gondolom, hogy én is mindig terelem a témát mikor a rokonaim felhozzák, hogy van e barátnőm, pedig ha lenne tök szívesen beszélnék róla velük, bemutatnám, etc. Ebben a helyzetben nagyon nehéz beszélni a párkapcsolatokról. Nekem pl anyukám elfogadja a dolgot teljes mértékben, de erről az egyről sosem beszélek vele.

Lehet persze, hogy nem leszbikus a lányod, de én egy meghitt anya-lánya beszélgetésen rákérdeznék, és biztosítanám róla, hogy ugyanúgy fogom szeretni, nyugodtan elmondhatja.

Majd írd meg, hogy végül mi lett! :)

2016. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert magánügynek érzi. Nem attól lezs jó anya-lánya kapcsolat, hogy töviről hegyire elmeséli, kivel hova ment el kávézni... majd ha lesz komoly, akkor megtudod. Én sem meséltem a páromról a szüleimnek addig, amíg biztos nem voltam benne, mert félresikerült egyhetes kapcsolatokról minek beszéljek nekik? Nincs értelme...
2016. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat

biztos h nem lezbikus. Erre rákérdeztem és tagadta.

18 éves koráig tiltottam h legyen bárkije. Talán fél h most is elitélném mert van vkije.

De mindenképp rákérdezek kerekperec

2016. okt. 10. 17:41
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Bocsi, de ha 18éves koráig tiltottad, hogy legyen valakije, akkor ezt a témát miért várod el, hogy pont veked beszélje meg? Eleve mi az hogy tiltottad? Az egészséges emberi fejlődéshez tartozik a szerelem is, inkább bíztál volna benne, hogy jól nevelted, és így normális párt választ akár 16évesen... Ha én lennék a lányod akkor ezzel a jó kis anya-lánya kapcsolattal elkéstél volna. Talán a lányod is így van vele.
2016. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól elszúrtad a hülye tiltásoddal.
2016. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már az elején elrontottad. A jó anya-lánya kapcsolatot már egészen kicsi kortól kell kialakítani. Ráadásul azzal, hogy 18 éves koráig tiltottad neki a szerelmet, fiúzást, csak még messzebbre toltad őt. Most már nincs visszaút.
2016. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nagyon sokan kallodtak el mert elkezdtek fiúzni, ezért tiltottam.

ő meg is értette és tartotta magát ehhez. bulizni se mehetett. Most meg ki tudja h hova jár.

2016. okt. 11. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!