Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj van, de nem akarja elmonda...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van, de nem akarja elmondani, mit tegyek? 17/F

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő lenne: 2015 június 13.án jöttem össze jelenlegi barátnőmmel, Lucával(14éves). Elég érdekes a családi háttere, az édesanyja külföldön dolgozik, édesapjával nem tartja a kapcsolatot és nem ismeri. A nagy és dédszüleivel él együtt. Testvére van, egy 20 éves bátyja, de ő szintén külföldön dolgozik. Nos, van valamilyen problémája, amiről nem akar beszélni. Úgy látom, egyre jobban felemészti őt. Nem hajlandó elmondani, hogy mi lenne az. A néhány barátja azt állítja hogy mindig ilyen volt, senkinek nem mondta el, viszont ilyen súlyos még ne volt a dolog. 3 lány és 2 fiú barátja van, és ők engem kérdeztek délután, én pedig őket. Azt hittük megválaszoljuk egymás kérdéseit de ez nem így lett, így hát tanakodni kezdtünk, ez azzal végződött, hogy rosszul lettem az aggodalomtól, átlátva a helyzet súlyosságát. Hogy tudnám ezt az egészet, valahogy kihúzni belőle? Ő csendes, visszahúzódó. Kicsit én is, de nagyon aggódom érte, Bármit megtennék az ügy érdekében. A rokonai elvileg nem tudnak róla. Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 14. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod kiszedni belőle, ha nem akarja elmondai. Mond neki, hogy ha bármikor szeretné elmondani, akkor te ott leszel és meghallgatod.
2015. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy ez már nem az ő személyes gondja, belekevert engem is
2015. szept. 14. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy értve kevert bele? fogadd el, hogy nem akarja elmondani, valószínűleg ez nagyon mély benne. el fogja mondani, ha bízik benned, de lehet, hogy nem. támogasd és legyél mellette, mást nem tudsz.
2015. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!