Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan aki nem láthatta...

Van itt olyan aki nem láthatta már évek óta a Gyermekét?

Figyelt kérdés
Hogy tudtok a mindennapokban együttélni ezzel? Így élni?
2016. okt. 10. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem sok ilyen van...Ez így kevés infó.Tiltanak tőle?Több ezer kilóméterre lakik?Megharagudott rád,és nem beszéltek?
2016. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Simán együtt lehet ezzel élni. Nem kell az ilyesmit túllihegni. Azt én nem tekintem a gyerekemnek akinél kvázi csak spermadonor voltam a történetben.
2016. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Szép példány vagy utolsó. A ciki az h amit kiszóltál , azt nem is igen lehet megmagyarázni, annyira aljas , alávaló gondolkodásra vall.

No comment. Szüleid latszik , h nemcsak virslivel etettek , hanem neveltek is

2016. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Engem apám nem látott durván 15 éve és ez csak az ő hibája mert eltűnt mint szürke szamár a ködben és sz*rik ránk meg mindenkire. A saját önsajnálata fontosabb volt, minthogy dolgozzon és ne eligya a pénzt hanem a hétköznapokban fontos dolgok legyenek elsődlegesek.
2016. okt. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

3! Hozzászólásod stílusa azért teged minősít.

Nem ismered a körülményeket, mi mondatta ezt a kettessel.

Én is ismerek olyan nőt, aki nem talált társra és utána már kifejezetten spermadonornak tekintette a pasikat, hogy legalább egy gyereke legyen. Annyira azért volt igényes, hogy tehetős legyen a pasi, mert kellett a combos kis gyerektartás is.

2016. okt. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

A te hozzaszolsod meg az intelligenciakvócensedet minösiti , vagyis meddig fogja a tarsadalom a nöt hibaztatni a teherbeesésért ?

Vagyis a ferfi egy nagy gyerek , aki dugja ide oda , húzza ki meg be es csak élvezkedni akar , felelösseg nelkul . A nagy rossz neni meg direkt teherbe esik, a ferfi aki nem mas , mint egy nagy gyerek , igencsak meglepödik......

Hiszen ezt nem hitte volna , h a nö teherbe tud esni , es azt se hogy a gyereknek gyerektartas jar, etel es penz..

Ugye ö csak berakta. Szegeny artatlan kicsi ferfi.

Gonosz boszorka lám " megfogta".

Mit sem sejtett ö....

Mondom : az a ferfi aki nem akar gyereket mindig minden körulmeny között húzzon gumit , akkor is ha a nö azt mondja h szed gyogyszert. Föleg ha annyira nem akar gyereket , húzzon gumit . Jaj de úgy nem jò a fiúnak, nem olyan elvezetes.

Tiszta Irak itt is , mindig a nö hibaja

2016. okt. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6 eve nem talalkoztam apammal. Nem keres, nem keresem. Nyilvan egyutt lehet elni vele, o is ezt csinalja.
2016. okt. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
6-os ott a pont!!!
2016. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!