Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem engedi, hogy kommuni...

Anyám nem engedi, hogy kommunikáljak a barátommal skypon?

Figyelt kérdés
Anyukám nem engedi, hogy a skypon beszélgessek valakivel... Reggeltől-Estig, mert ő nem szeretné hallgatni! 49 éves az anyukám!

2016. okt. 11. 14:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Akkor ne beszélgess reggeltől estig! Tényleg rohadtul idegesítő lehet!

Tanulás? Házimunka?

2016. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Senki nem akarja reggeltől-estig a ti beszélgetéseteket hallgatni.

Nincs más dolgod?

2016. okt. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van, én sem szívesen hallgatnám, hogy enyelegtek reggeltől estig.
2016. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Reggeltől- estig otthon vagy??? suli?
2016. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hétvégén van ez inkább, de csak vasárnap! Tanulni tanulok! A tanulásommal nincsen gond!
2016. okt. 11. 15:05
 6/25 A kérdező kommentje:
Házimunkámat is mindig megteszem, amit kér... De ez annyira nem fer, hogy tanulás után nem kapcsolódhatok ki a haverommal!
2016. okt. 11. 15:06
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Tudom, hogy régimódi vagyok, de talán ha találkoznál a "haveroddal" nem kéne otthon azt hallgatni, hogy vele dumálsz egész nap.

Vagy beszélj vele olyan helyen, ahol magadra tudod zárni az ajtót, és nem hallják a beszélgetéseteket.

Engem is idegesítene az biztos.

2016. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Gyorsan írtam a kérdést, mert a telefonnal nem tudok több mondatot leírni! A tanulással és a házimunkákkal sincsen gond! A testvéremre sosem szól, hogy miért beszélget folyamatosan! Rám mindig szól!
2016. okt. 11. 15:13
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

A tanulást kicsit vedd komolyabban, hogy tudd, nem teszünk midnen mondat végére felkiátójelet, csak a felkiáltó-, felszólító-, és óhajtó mondat végére.

Kijelentő mondat végére pont kell.

2016. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Ideges állapotban vagyok, bocsánat. Azért teszek felkiáltó jelet a mondataim végére. Akkor bezárom az ajtót és, akkor elég halkan fogok beszélni
2016. okt. 11. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!