Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdhetnék anyával? Ha...

Mit kezdhetnék anyával? Ha nem alhatok együtt a barátommal nálunk, miért kell balhézni azért, mert én megyek hozzá?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem 18 éves, most érettségiztem.

"Hivatalosan" 5 hete vagyunk együtt, de már március óta kavargattunk. Anya nem akarja, hogy itt aludjon, meg igazából én sem szeretném, mert nem akarom, hogy hallják, mit csinálunk. A barátomnak meg saját lakása van, ott igazából senkit nem zavarunk, nem kell kerülgetnünk senkit, szóval általában én vagyok nála.

Nálam nincs is ajtó ráadásul. Vagyis van, csak zár nincs rajta, ezért hiába hajtom be, a kutya/macska 5 percen belül kinyitja és trappol be a szobámba...


2016. jún. 19. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Anyáddal semmit. Ha szépen nem lehet vele beszélni akkor így jártál.

Ezekre a kérdésekre 2féle válasz szokott érkezni, dönthetsz:

- elmúltál 18, azt csinálsz, amit akarsz, anyád nem szólhat bele, de akkor ne várd, hogy eltartson.

- "amíg az ő kenyerét eszed..."

De most anyáddal értek egyet, hiába vagy nagykorú (épphogy!!!), azért az 5 hét, az 5 hét. És itt nem a szex a lényeg.

2016. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Barátod hány éves?
2016. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A azért annyira nem vaskalapos, hogy azzal a szöveggel jöjjön, hogy amíg ő tart el, az van, amit ő mond. :D

Kiskorom óta jóban vagyunk, szóval nem egy idegenről van szó.


A barátom 20 éves.

2016. jún. 19. 17:35
 4/13 anonim válasza:
19%
Szerintem, ha szexelni akarsz a barátoddal, ami elég valószínű a hozzáállásod alapján, mert nem hiszem, hogy nyuszijelmezben szeretnétek kertészkedni,akkor erre nem csak úgy van lehetőséged, hogy nála alszol, kivéve, ha a srác dolgozik valahol és nem esti műszakos, hanem:és most jön a tanácsom, mondd az anyukádnak, hogy egy barátnőddel csináltok egy előadást, és ez igénybe vesz ennyi és ennyi időt, mondj jó sokat, ami bőven elég az akcióhoz, hogy vissza is érj időben. A terv sikerességéhez elengedhetetlen, hogy olyan barátnőt nevezz még, akit êdesanyád, ha akarna se érthetne el etelefonon, ha ez megvan, már csak az előadás hiányzik, valakitől kölcsönkérsz egyet régebbről, a legjobb, ha már akkor megvan az előadás, amikor még nem is beszéltél édesanyáddal, így ha utólag elkéri, be tudod mutatni. Ez persze hosszú távon nem oldja meg a problémás, de legalább jobban fogod élvezni munkád gyümölcsét mondván, ha másért nem is, de ezért a menetért megdolgoztál.
2016. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Milyen előadást csinálnék a nyár közepén, mikor most érettségiztem le?! :D


Meg nem a szexen van a hangsúly, értelemszerűen nem azt csináljuk napokon át...

2016. jún. 19. 17:48
 6/13 anonim ***** válasza:
29%

"Anya nem akarja, hogy itt aludjon, meg igazából én sem szeretném, mert nem akarom, hogy hallják, mit csinálunk."

Szerintem 18 évesen nem kell még szexelnek 5 hét után...


A "kavargatás" annyira irritálóan komolytalan szó..... Érett emberek ismerkednek és nem kavargatnak. Így még örülhetsz, hogy csak az együttalvást ellenzi....

2016. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem ez a lényeg. Szerintem picit jobban tudom, hogy mit mikor szeretnék csinálni vele.
2016. jún. 19. 17:58
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
"Ha nem alhatok együtt a barátommal nálunk, miért kell balhézni azért, mert én megyek hozzá?" Talán azért mert nem akar még nagymama lenni váratlanul. Akármennyire is tudod, hogy TE mit akarsz.
2016. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miért, aki szexel, azonnal terhes lesz?

Gumi+gyógyszer kombóval nem hiszem.

2016. jún. 19. 18:19
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

"Szerintem 18 évesen nem kell még szexelnek 5 hét után... "


Mire várjon? Még azt aránylag meg lehet magyarázni, ha szűz az ember, de már nyilván nem az. Akkor mégis mi a fenére várjon, hogy juuuuj, együtt vagyunk, kívánjuk egymást, de juuuuj tűzzünk már ki több hónapnyi határidőket, mer' csak úgy...

2016. jún. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!