Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szüleimnek hova...

Mit mondjak a szüleimnek hova megyek este? Találkozni szeretnék egy pasival.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy apám állandóan faggat, hogy kivel megyek mikor, hova. Múltkor az is baja volt, hogy estefele találkoztam egy pasival. Sajnos csak ilyenkor ért rá. Most szintén az a helyzet. Szeretnék a fiúval találkozni, de már a múltkor is mondta, hogy miért ilyen későn, biztos dugdos mindenki elől, nehogy meglássanak. Majd kb 10x elmondta, hogy miért találkozok vele, felesleges rá pocsékolnom az időt.

Erre én felvilágosítottam, hogy én szeretek vele beszélgetni és jó vele lenni. Mire ő jött a "csak szexet akar" szövegével. Nagyon zavar, hogy nem tudok úgy elmenni sehova, hogy ne kérdezné meg, hogy hova is megyek. Értem én hogy félt, de ennyire...

Mit mondjak? Hova megyek estefele? Mondanám a barátnőmet, csak kicsit későn lesz a tali (8:30) és azt se tudom, hogy mikor érek haza.


2016. okt. 12. 17:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%

nem kell megmondani, hogy kivel találkozol..én még 40 évesen se mondom el anyámnak, mert beleköt.

rég nem lakom otthon,nyilván, külföldön lakom, de évente egyszer hazalátogatok. na, olyankor szokott lenni, hogy este 9kor találkozom férfiismerőssel, (20 éve jó barát) a városban, egyedül? az nem illik.

úgyhogy nem avatom bele...

az ilyeneket nem lehet megváltoztatni, nem kell őket beleavatni semmibe, aztán jól van.

2016. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
40%

Néhány éve én is külön élek. Egyszer anyukámék műtét miatt hosszabb időre ideköltöztek, és bevezették a sötétedés után nem megyünk ki az utcára szabályt. Családi béke és minden gondoltam, hogy benyelem, amíg rá nem jöttem, hogy tél van és 3-kor sötétedik.


Bírd ki amíg elköltözöl. Vagy hívd meg magatokhoz a srácot.

2016. okt. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!