Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha nem akarom még...

Mit tegyek ha nem akarom még bemutatni páromat a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Feltettem itt egy kérdést tegnap arról, hogy hogyan szójak a szüleimnek a barátomról. Egy kérdéssel még ki szeretném egészíteni.Még a létezéséről sem tudnak a szüleim,de mivel a párom fel szokta hozni egy párszor a szülő témát, megfordult a fejemben hogy lassan talán "illene" bemutatni is.

4 hónapja vagyunk együtt, még csak kétszer találkoztunk, viszont ha szólok róla a szüleimnek a következő vagy azutáni találkozón biztos el kéne hoznom magamhoz hogy megismerjék.És én rettegek ettől.

Apával még nincs is nagy baj, csak túlságosan aggódik értem, én igazából anya miatt félek.Mindenkiben csak a rosszat látja, ahogy a mamám is, és biztos elsőre kiszúrná az összes rossz tulajdonságát és nem hagyna békén vele. Félek, hogy eltiltanának tőle, vagy a srác nem szeretne ide jönni többet a rossz élmények után.

Még a barátnőimnek sem merem bemutatni a szüleimet, nem is nagyon szoktam, mert nagyon jól ismerem már őket.

Mit tegyek? Nagyon félek hogy lassan itt lenne az ideje hogy találkozzon anyáékkal:(

17/l



2016. aug. 27. 08:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

2 talakozas utan a parod ?

Erdekes kapcsolat.

Ne mutasd be lesz meg egy csomo fiu az eletedben kimeld meg magad es csaladod a bemutatastol

2016. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

"4 hónapja vagyunk együtt, még csak kétszer találkoztunk"


Magyarul 4 hónapja ismered (a netről, ha jól sejtem), és kétszer találkoztatok.


Ez egyszerűen semmi. Főleg ha szégyelled őt a barátnőid meg a szüleid előtt is.


Ha annyira fontos lenne ő neked (teljesen természetes, hogy 4 hónap csetelés meg két találkozás után még nem az), akkor vállalnád őt az összes rossz tulajdonságával együtt mindenki előtt.

2016. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
"Páromnak" az életünk párját nevezzük.Te miből gondolod,hogy két találkozás után 4 hónap alatt ez a fiú a párod?Azt hiszed csak te vagy neki?Ébredj fel,ha szeretne minimum egyszer egy héten találkoznátok,nyári szünetben meg aztán főleg.
2016. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Hát én betojok rajtatok, komolyan... gondolom jobban örülnétek, ha a lányotok 2 nap után széttenné a lábát minden jöttmentnek, meg napokra eltűnne a pasijához, akivel amúgy csak kefélnek, beszélgetni nem tudnak, de nem is kell, mer' az úgy igazi kapcsolat és kész. 2-esnek meg: nem írta le elég egyértelműen, hogy nem a barátja, hanem a szülei (anyukája) az oka annak, hogy fél bemutatni? Ebből hogy szűrted le, hogy szégyelli a srácot?
2016. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
46%

4 hónap alatt 2x találkoztatok, és a párod?! Hát annyi idő alatt kb. semmit nem tudsz meg a másikról, egy normális kapcsolatban pedig akkora minimum 5-6 randi, meg 1-2 dugás is benne van.


Mennyi idős a srác, akit ilyen baleknek nézel?!

2016. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Meg te sem ismered, felesleges bemutatnod a szuleidnek. Mondjuk nem ertem hogy hoztatok ezt ossze. 4 honap alatt 2 talalkozas, oke, de akkor gondolom a srac messze lakik. Mit hazudtal a szuleidnek mikor talalkoztal vele? Vagy akkor hogyan kiviteleztetek a talalkozast?
2016. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni?

Nem ismertek, őt sem ismeritek.Nem vagyok olyan mint a korombeli lányok,és elég jól kiismertem interneten keresztük is, még ha nem is tudunk találkozni, minden egyes nap beszélünk.Szeretnénk többször találkozni, a jövőben így is lesz, és nem fogom vadidegeneknek ecsetelni hogy miért nem tudtuk idén sűrűbben összehozni a találkákat.

Sosem értettem az ilyen embereket, nem tudtok rólam semmit, mégis milyen jogon estek így nekem?

A kérdés nem azt jelenti hogy szégyellem a barátomat, hanem hogy a szüleim viselkedéséd szégyellem előtte.

2016. aug. 27. 09:35
 8/24 A kérdező kommentje:
Utolsó:igen, elég messze lakik, de ez az állapot nem tart olyan sokáig, a tegnapi kérdésemben ezt ki is fejtettem.
2016. aug. 27. 09:36
 9/24 anonim ***** válasza:
72%

A szüleid viselkedését szégyelled, holott még nem is találkoztak?

Felfogod amit írsz?

17 éves vagy ha szégyenled a szüleidet egy olyan fiú előtt akit 2x láttál, akkor sürgösen takarodj otthonról.

2016. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem azt szégyellem ahogy előtte viselkednek, hanem ahogy a barátaimmal, rokonokkal, vagy akárkikkel szoktak akik hozzánk jönnek.Erősen olyan érzésem van hogy hozzá sem fognak máshogy viszonyulni.

De rendben, persze, ess nekem úgy hogy nem is ismersz sem engem, sem őt, sem a szüleimet.

Az aranyos "takarodj otthonról" részre pedig csak annyit mondanék hogy mennék én itthonról de meg kell várnom amíg nagykorú leszek és végzek a gimivel, nem lehet egy csettintésre költözgetni ahogy kedvem tartja.

2016. aug. 27. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!