Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak a szüleimnek?

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén elutazunk Prágába a szüleimmel és az öcsémme, de most derült ki, hogy pont akkor lesz a Music Expo (a zene az életem) is, amire már tavaly óta tervezek elmenni. Viszont én ezt most tudtam meg és nem tudom, hogy mi legyen, mert ha nem megyek el a családdal, akkor nagyon nem esne jól Nekik, hogy szervezkedtek én meg egy héttel előtte elhúzok a brébe. Viszont ha nem megyek el az expo-ra, akkor már csak egy évvel később tudok elmenni és az sem biztos, mert az idei is sokban változik a tavalyitól. Hogyan döntsek és esetleg érveljek? 16/F

2016. szept. 27. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Ezt már buktad, az ember nem csinál segget a szájából.


Most elmész a szüleiddel Prágába és beírod a jövő évi Music Expo-t a naptárba, hogy ne szervezz rá semmit.

2016. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
szerintem sem maradsz le semmiről ha jövőre mégy
2016. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!