Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan éreznétek magatokat,...

Hogyan éreznétek magatokat, ha anyukátok kizárna a családi vagyonból arra hivatkozva, hogy milliomos a barátotok és nincs a pénzre szükségetek?

Figyelt kérdés
Mindezt a hátatok mögött mesélné másoknak.
2016. okt. 14. 11:19
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Lemaradt: A valóságban egy rossz kapcsolatról van szó, ahol mind a két fél anyagilag teljesen független. Nem milliomos csak valamivel jobban él mint a nagy átlag, aki havi 100.000 keres.
2016. okt. 14. 11:21
 2/39 anonim ***** válasza:
99%

A baratod es nem is a ferjed... holnap szakithattok. oroksegre gondolsz amugy? Az hogy kibeszel nem szep es nem is ertem. Csak teged zart ki?


Bocs az ekezetek miatt.

2016. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
Attol fugg milyen a viszonyunk. Ha rossz akkor valoszinuleg nem lepodnek meg. Igy ertelemszeruen ha jo akkor nagyon is bantana foleg ,hogy a hatam mogott csinalna.
2016. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
59%

Mégis hogy érted ezt a kizárást?

Neked nem csurran cseppen semmi, míg a tesóknak igen?


Ez engem hidegen hagyna, önálló vagyok, nem várok semmit.

Egyébként ha rossz a viszony, márpedig rossz, ha annyit se tud rólad, hogy egy halódó kapcsolatban vagy és külön kasszán, akkor meg egyébként se tartanám a markom.

2016. okt. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Nem örökség ez. Úgy gondolja hogy nekem nincsen szükségem anyagi segítségre mert a barátom milliomos. Minden pénzét odaadta a bátyámnak amiből házat vásároltak. Abban a lakásban él ami az én nevemen van, de én nem tarthatok igényt arra a lakásra a "milliomos barátom" miatt.
2016. okt. 14. 11:32
 6/39 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ez magas. Most milliomos vagy keres havi fel milliot?
2016. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
67%

Ööö. Az nem csaladi vagyon, az az anyukad vagyona.


Azt csinal vele amit akar, semmi kozod hozza.

2016. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Soha nem kértem, nem is kérnék. De a legjobban az bánt hogy bele sem gondol hogy amiről azt gondolja hogy csúcsszuper az egy kiszolgáltatott helyzet. Még ennek képes örülni is. A valóság pedig az hogy egy rossz kapcsolatról van szó és anyagilag teljesen külön vagyunk. Minden kiadásomat saját magam fizetem csak ha nagy ritkán megyünk valahová a benzinpénzt nem szokta elkérni és fizet egy olcsóbb ebédet vagy kávét.
2016. okt. 14. 11:36
 9/39 A kérdező kommentje:
Szerinte milliomos de a valóságban messze nem milliomos.
2016. okt. 14. 11:37
 10/39 anonim ***** válasza:
93%

1: Anyukád miért nem ismeri a helyzeted? Szoktatok beszélgetni?

2: AZ ő vagyonával azt csinál, amit akar - amíg él. Örökölni majd fogsz tőle, abból normálisan nem zárhat ki.

2016. okt. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!