Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 18 éves lányomat behálózta...

A 18 éves lányomat behálózta egy orosz milliomos. Hogy térítsem észhez?

Figyelt kérdés

Pár hete lett csak 18, ez az egész pedig elvileg 2-3 hónapja tart már. A lányom annyit mondott csak, hogy "egy orosz srác". Egy barátnőjétől tudtam meg részleteket, hogy az a "srác" igazából 33 éves, valami üzletember, aki magángéppel meg sofőrrel mászkál, volt egy rendezvény pár hónapja Budapesten, ahol a lányom hostess volt, elvileg ott találkoztak. Képet láttam róla, meg a lányomról, szép nagy kocsiban, puccos éttermekben itt Pesten... Sose volt "olyan" típus a lányom, de gondolom tetszik neki ez a fényűző élet..

Én aligha tudom elképzelni, hogy az a pasi a lányommal tervezi az életét, ergo csak egy dolgot akarhat tőle, emiatt meg egyszerre vagyok dühös, szomorú... Nem tudja a lányom, hogy én tudom, milyen az a "srác", azt sem tudom, hogy hozzam ezt fel előtte, csak azt szeretném, hogy legyen minél hamarabb vége, biztos, hogy ebből semmi jó nem sülne ki.

Mit tegyek??


2016. júl. 20. 23:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
25%

Hűha, nehéz helyzet.

Ha most tiltasz és támadsz, akkor dafke találkozik vele, esetleg titokban.

Mondd el neki, h tudod, csak annyit kérsz, h védekezzen és tudd, h mikor hol vannak.

2016. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
47%

"azt sem tudom, hogy hozzam ezt fel előtte"


Nyomtasd ki és kereteztesd be a képet, amelyikben a szép, nagy kocsiban ül, és tedd ki a nappaliba, hogy észrevegye, ha ott van.


A többiben majd a többi anyuka, akinek behálózták a lányát pénzzel (még véletlenül sem s.e.x-el a férfit) válaszol.

2016. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Ülj le vele és mond el, hogy félted, mond el, hogy van pár év tapasztalatod, te az anyukája vagy és a legjobbat akarod neki. Nyilván 18 évesen nagyon naív és álomvilágban él, de vázold fel neki ész érvekkel, hogyha ilyen nagymenő, lehet minden városban van 1-2 barátnője, vagy akár otthon feleség, gyerek, ne dőljön be és főleg ne higgyen el mindent. Nyilván most a fellegekben jár, ne legyél teljesen negatív, azért vannak ritka kivételek, akár lehet ez tényleg egy nagy szerelem is, vagy akár tapasztalatszerzésre is jó, hiszen kevesen találják meg a nagy ő-t 18 évesen. Lehet úgy van vele, hogy még mindig jobb egy ilyen gazdag palival elmászkálni, mint valami lakótelepi suttyóval kocsmázni, amikor mind a kettő ugyanazt akarja tőle. Esetleg felvetheted, hogyha úgy van, szívesen megismernéd, ha komolyan gondolja a lányoddal, nem fog nemet mondani.
2016. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
28%
Nem nagyon tudsz mit tenni. Miutan megdugta a csavo parszor, es otthagyta, legyel neki tamasz, es ne hajtogasd, hogy "en megmondtam!". Ha meg felesegul veszi, es hepiend lesz, akkor meg orulj a boldogsaganak es biztonsaganak.
2016. júl. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
57%
Elkuldte elobb, bocsi. Szoval... amugy sosem lehet tudni. En 21 eves vagyok, szinten hostesskent talalkoztam a parommal (31), aki jomodu, kulfoldi uzletember, es megis lassan ket eve egyutt vagyunk a legnagyobb boldogsagban, es nem csak par alkalomra terveztunk egymassal, hanem most mar a kozos jovot tervezzuk. Szoval mindenkepp varj ki es inkabb keszulj fel mindket forgatokonyvre.
2016. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
34%
Fhu, az oroszokkal vigyázni kell. Elég agresszív és hímsoviniszta egy népség. Felnőtt gazdag férfi + fiatal csinos kislány. Eléggé szexgyanús. Ha a lányod is bennevan az egyéjszakában, akkor attól függetlenül, hogy egy anyának ez borzasztóan rossz érzés, sokat nem tehetsz. Ha viszont ő most épp a rózsanín ködben ugrándozik, akkor próbálj beszélni vele. De semmiképp se tiltsd! Minél jobban tiltod, annál jobban eltávolodik tőled és közeledik a fickóhoz. Tapasztalat
2016. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%
Hadd élvezze az életet.
2016. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Nekem olyan Családi Titkok-feelingem van.
2016. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Köszönjük az esti kamu mesét, jó éjszakát mindenkinek.
2016. júl. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%

Csak azért, mert gazdag, és idősebb, még megérdemel szerintem egy esélyt, hiszen nem ismered őt személyesen.


A féltés oké, de én úgy érzem, ha ugyanez a srác magyar lenne, szegény- és 25 éves, nem aggódnál ennyire. Márpedig ez előítélet. Szerintem nem szabad beleavatkoznod, amíg nincs konkrét bizonyítékod rá, hogy veszélyben van a lányod. Várd ki a végét, mi lesz, és állj mindig a lányod mellett, bárhogy döntsön is, bármi történjen is.

Ez a legjobb, amit szülőként tehetsz, még akkor is, ha teljesen megértem az aggodalmadat.

2016. júl. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!