Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezelhetném a dühkitöré...

Hogyan kezelhetném a dühkitöréseimet?

Figyelt kérdés
Az anyámmal nem túl jó a viszonyunk. Amivel tud megaláz, és belém köt. (Pl. a lakásban enyém a legnagyobb szoba, és ez amióta így van folyton felhasználja ellenem. Konkrétan már azt is elvárná, hogy a bögréimet is a saját szobámban tároljam, mert enyém a legnagyobb szoba.) A legnagyobb probléma, hogy én ezekre a megjegyzésekre mostanában már elég agresszívan reagálok. Van hogy kiabálok és összetörök dolgokat, mert ha normálisan mondom el neki, hogy ne mondogasson ilyeneket, az nem ér semmit. Mit kellene tennem?

2016. okt. 18. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj lehiggadni, igyál egy pohár teát, és írd le részletesebben. Valószínűleg mindketten hibásak vagytok, te agresszív vagy, anyád meg gunyoros.
2016. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sport?
2016. okt. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én befogom a fülem, meg sem hallom, nem is reagálok.

Ez Anyukád részéről egy "játszma", ha Te dühkitöréssel reagálsz előbb-utóbb, akkor látja hogy felbosszantott és élvezi. Ha levegőnek nézed, akkor meg majd felrobban magában :-)

2016. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel magadról nem sokat írtál, így csak tippelgethetünk.


Ha anyád tart el valamiért, akkor kénytelen vagy eltűrni a dolgokat, nincs mese, az élet már csak ilyen kegyetlen.


Ha dolgozol, van kereseted, akkor nem kell szenvedned, költözz apádhoz, baráthoz, barátnőhöz, rokonhoz, albérletbe, munkásszállóba, vagy ahova tudsz.


....persze ettől még átérzem a helyzeted (az enyém sem volt rózsás anno, de én időben leléptem, mivel el tudtam tartani magam)

2016. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!