Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nekem van igazam...

Szerintetek nekem van igazam vagy anyumnak?

Figyelt kérdés
Szemüveges lettem a napokban, még nagyon furán áll, hordom, de még én sem szoktam meg. Anyum pontosan tudja, hogy semmi önbizalmam nincs, nem vagyok elégedett a külsőmmel. Ma vendégek jöttek, de amikor mentem el, anyum suttogta nekik, hogy kérdezzenek rá nálam a szemüvegre. Megmutattam nekik, felhúztam, nagyon kellemetlen volt így is... Amikor elmentek mondtam anyumnak, hogy azért ezt nem kellett volna, tudja, hogy nem szeretek a középpontban lenni. Erre elkezdett velem üvöltözni, hogy én nem vagyok normális, beteg ember vagyok. Ő semmi rosszat nem csinált, csak a vendégekkel beszélgetett. Azóta nem beszél velem, nem fogadja el a bocsánat kérésem (pedig én semmit nem csináltam)... szerintetek?
2016. okt. 22. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez így igazságtalan anyudtól.
2016. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Te ismered anyukádat, de az én anyámból kiindulva lehet, hogy épp azzal akarta növelni egy kicsit az önbizalmad, hogy a vendégek megdicsérjenek, hogy jól áll, és megvigasztaljanak, hogy meg fogod szokni:S

És mivel rosszul sült el a dolog, most ő is dühös, mert nem így akarta:S

2016. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem bolond és rosszindulatú. Még te kértél tőle bocsánatot? Neki kellett volna.
2016. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az alapprobléma az, hogy sok szülő nem tud különbséget tenni a gyereke és egy bazári majom között. Míg az előbbinek van saját akarata, érzelmei, az utóbbi felett uralkodhatnak. Anyudnak nem kellett volna kirángatnia és mindenki előtt felvetetnie veled a szemüveget. Megtetted volna te magad, ha ehhez lett volna kedved. Hagyd a fenébe, majd megbékél magával.
2016. okt. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a kettes válaszolónak van igaza.
2016. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Vagy egyszerűen ki van már akadva, hogy minden piszlicsáré hülyeségen csinálod a fesztivált...
2016. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
A halálom az ilyen "önbizalomhiányos vagyok és kész, mindenki hagyjon békén" felfogás. Ez tényleg nem normális, tenni kell ellene, nem kifogásként használni állandóan. A konkrét esetet meg rendesen túlreagálod, meg kellett mutatni a szemüveged, na bumm, tényleg óriási tragédia. Valahogy szedd össze magad, mert így nehéz lesz boldogulni.
2016. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Nicy0518 ***** válasza:
Konkrétan ez alapján se téged se anyudat nem lehet kiismerni! Egy biztos, lekell ülni és megbeszélni! Én is hasonlóan önbizalom hiányos voltam , mint te is! De ez vissza vezethető az ember múltjára! Nekem sokat segített az hogy megdicsérték az ismerősök hogy milyen jó szemüveget választottam! Volt aki azt is hozzá tette hogy úgy nézek ki mint egy titkárnő! Ez emelt az önbizalmamon hisz a tv-be a titkárnők mindig jól néznek ki! Szerintem mind a kettőtöknek átkell gondolnia dolgokat! Te ez miatt ne haragudj anyudra hisz ő csak a javadat akarja! Viszont ha téged meg ez zavar akkor mondd meg neki! Mondjuk nekem nagyon jól esett hogy anyu is biztatott és akivel találkoztunk annak elmondta hogy én választottam! Nyugodjatok le és minden rendben lesz! Én ezt tudom neked tanácsolni!
2016. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
elég biztos vagyok benne, hogy nem ennyit mondtál neki normális hangnemben: "azért ezt nem kellett volna" hanem máshogy történt a dolog, sőt akkor nem is akarnál bocsánatot kérni.
2016. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Miért nem használsz kontaktlencsét?
2016. okt. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!