Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi baja van anyumnak? Mindenen...

Mi baja van anyumnak? Mindenen veszekszik velem. Lentebb leírok egy példát ami ma történt

Figyelt kérdés
Ma hazaértem melóból. 39 fokos lázam volt, de muszáj volt mennem, mert nem tudna most senki helyettesíteni. Anya mondta, hogy ha ilyen beteg vagyok miért nem megyek el táppénzre. Persze megmondtam neki normálisan, miért nem. Mondta, hogy sütött halat, egyek vacsorára. Mondtam, hogy majd később, most nem vagyok éhes. Erre elkezdett kiabálni, hogy nekem semmi nem jó, meg szemét vagyok, stb. Aztán még jobban felhúzta magát, ilyenkor órákig képes kiabálni, néha még fel is pofoz. Többnyire hasonló jelentéktelen dolgokon. Miért ilyen velem? Mindig is fura természete volt, de azóta csinálja ezt mióta elváltak apával.
2016. aug. 10. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Felnott ember letedre anyuci felpofoz? Tenyleg? Es te hagyod? Latszik hogy csak testileg nottel fel... Koltozz el otthonrol, minel elobb.
2016. aug. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Az ordibálás sok megoldatlan problémából adódik. Feszült, nem tudja levezetni. Ezért jön ki az , hogy semmiségekért órákig is ordít. Ezen csak ő tud változtatni ,ha akar. Írd le , hogy ez neked milyen rossz és hagyd hogy véletlen megtalálja.
2016. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem hogy a kérdező anyját érdekelné.
2016. aug. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát ha leírnám neki, tuti megint pofozkodás lenne a vége, mert nem látja be, hogy hibás.
2016. aug. 10. 23:56
 5/13 A kérdező kommentje:
Egy hónap múlva költözök, de mióta ezt tudja, egyre rosszabb... Nem tudom hogy fogom kibírni még így ezt az egy hónapot. Munkahelyem is nagyon stresszes, ma is majdnem sírva jöttem haza, annyira sok a felelősség, és akkor itthon még ez fogad... Régen túltettem magam, de ez már sok. Haza lazulni jön az ember, nem veszekedni..
2016. aug. 10. 23:58
 6/13 anonim válasza:
50%
Szerintem az a baj vele, hogy régóta nem fekudt le senkivel.
2016. aug. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ha tényleg ennyire stresszes az életed, nyugodtan sírd el magad, akár anyukád előtt. Sok emberre van nagy hatással, ha a gyerekük sír. És akkor mond meg neki, hogy nem bírod már, fejezze be.
2016. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Frescobaldi válasza:
54%

Kedves Levéíró ! Nehéz helyzetben lehetsz,sokkal könnyebb helyzetben vagyunk mi, a hozzászólók. Amikor az ókori bölcselőtől, Thalésztól megkérdezték, mi a legkönnyebb, azt válaszolta : " másoknak tanácsot adni ".

Én azt gondolom, tekintsd anyukádra úgy, mint áldozatra - ne mint elkövetőre. Amíg ezen az optikán nem változtatsz, és te maradsz a megbántott fél bőrében, nem sokat tehetsz. Neked kell segítene rajta, fordítandó kell, de ehhez érő kell. Meg tuod csinálni - gondolom, még ha nem is hiszed el, valójában erős ember lehetsz, mert nem ütöttél vissza az anyukádnak. Ehhez pegig tartás kell, szóval van esélyed, hogy fordítás. Kezdeményezz, apró figyelmesség elöl lepd még, akár egy szál virággal, amikor nem számít rá.

Ne feledd, hogy amíg erődemonstrációként kezeled a dolgot - ki az elkövető és ki az elszenvedő - addig nem jutsz egyről kettőre. Mindig a szeretet a megoldás, és. Mindig annak van rá legnagyobb szüksége, aki látszólag a legkevésbé érdekli meg.

2016. aug. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha sírok még durvább lesz, hogy "hisztizek" meg "sajnáltatom magam" :S
2016. aug. 11. 08:59
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma végetlenül nekem jött egy néni a boltban, bocsánatot kért és közben megsimogatta a karomat, ami fájt. Akkor vettem észre, hogy fáj ha megérintik a karomat. Otthon nézem, hát lila. Tegnap nem vettem észre, hogy ott is megütöttem magam mikor anya nekem esett...annyira rosszul esett :(
2016. aug. 11. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!