Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy anyám igy viselkedik?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor meg ver ugy hogy nincs is rá szerintem oka. Beteg mamával élünk és szinte én csinálok mindent. Én ápolom mamát én fözök meg takaritók. Már sajnos sulit is ott kellett ez miatt hagynom. Sokszor van olyan szolok neki hogy mamát fürdese meg erre azt mondja hogy ö nem fürdet nyomorékokat. Bármiben kérem segítségét mindenre le morog. Azt elkezd ütni meg tépni a hajam. Van olyan mikor fojtogat is. Ere azt mondja ha nem tetszik költözek el.De nem tudok sehova, de mama miatt sem tudok. Meg alapból az én lakásom, mert mama és papa régen én nevemre íratták. Szerintetek mi tévö legyek? 19 éves lány
2016. febr. 4. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha valóban a te lakásod,akkor dobd ki.

Amikor elkezd ütni,tépni akkor van nyoma? Ha van akkor hívd ki a rendőrséget.

2016. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Valami mentális betegsége lehet, beszélj a háziorvossal.
2016. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon meg vagy szeppenve. Szedd össze magad, mond meg neki, hogy ha még 1x kezet emel rád, akkor nyugodtan kezdjen el csomagolni!!!!!!! Тéged bántalmaz, emebrileg 0-a, lusta...ez olyan parazita életmód. Ő miatta hagytad ott a sulit, a jövődet dobtad el, és még ez után is tűrsz? Segíts magadon és Isten is megsegít!! Ha végre elmondtad neki a tényállást, és ha fenyeget, akkor hívj rendőrt. Majd talán lenyugszik. Sokan sajnálják a szüleiket, meg félnek, mert hogy "Anyámról van szó"- de nézd már meg, hogy mit csinál veled!!!!
2016. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

ha nincs haszonélvezeti joga anyádnak akkor 99% hogy bírósági úton eltávolítják a házból.

én ezért elgondolkodnék ezen a lehetőségen, mert úgy érzem ez nem egy anya, hanem egy utolsó proli.

2016. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

nagyon kimerithető lehet egy beteg és egy munkanélküli felnöt aki sose akar elköltözni

lehet hogy a te lakásod de mindent ő fizet meny el dolgozni ő se kap idegösszeomlást

2016. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
nem tudom hogy lehetne kiszelektálni az oldalról az ilyen funkcionális analfabéta gyerekeket az oldalról, mint az #5...
2016. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amugy keresek munkát. És mama fizet mindent. De ahogy lesz munkám én szeretném a mamát eltartani. Mert mama is fél anyutól mert miatta let combnyaktörése
2016. febr. 4. 21:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Anyád nem csak veled agresszív? Beszélj a mamáddal is, hogy valamit tenni kellene, mert te nem tudod elviselni a helyzetet. Szerintem elegendő lesz (remélem) az, hogy közlöd vele, hogy a te lakásod, a te szabályaid, ha nem tetszik akkor fel is út le is út.
2016. febr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2016. febr. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja már látom...bocsi.
2016. febr. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!