Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elhiszi, hogy drogozok....

Anyám elhiszi, hogy drogozok. Mit egyek?

Figyelt kérdés
A szomszédokkal nem túl jó a kapcsolatom... próbáltak már többször is kibaxni velem. Többször hallottam vissza olyan dolgokat amilyeneket nem is én csináltam vagy senki nem csinálta csak kitalálták. Az előbb jöttem haza suliból anyám meg sírt, megkérdeztem hogy mivan és azt mondta, hogy találjam ki.. ötletem se volt erre nagy nehezen kihúztam belőle és az a baja hogy én drogozok meg mekkorát csalódott bennem stb. Ez nem is igaz.. volt amit kipróbáltam de az évekkel ezelőtt volt és nem szoktam rá meg nem is jött be meg azt amúgy is tudják. Állítólag nagy társasággal láttak füvezni. Az lehet hogy láttak de max sima cigivel vagy kevernek valakivel. Nem érdekelnek amúgy a szomszédok meg hogy ki mit mond vagy gondol de azt nem akarom, hogy a szüleim nekik higgyenek. Elmondtam anyámnak mindent de nem úgy néz ki hogy meg győztem. Szerintem apám nekem fog hinni de anyámnak mondjak még valamit? 18/F

2013. okt. 17. 13:22
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*tegyek :D
2013. okt. 17. 13:23
 2/24 anonim válasza:
85%
Menj el tesztre. Vagy vond kérdőre a szomszédot, és közbe rögzítsd hátha mond valami olyat, ami az igazadat bizonyítja!
2013. okt. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
Mi a rossz szomszédi viszony oka?
2013. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
mond neki hogy menjetek el együtt a patikába egy gyorstesztér,mert be akarod bizonyítani,hogy tiszta vagy.és ''együtt'' csináljátok meg
2013. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%

Megpróbálom.

Az, hogy én szembe merek velük szállni ha valami olyat mondanak és ez nem tetszik nekik. Meg egyszerűen nem bírjuk egymást, csak annyi a különbség, hogy én nem találok mi dolgokat meg nem érdekel mások élete.

2013. okt. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
5-ös én voltam.
2013. okt. 17. 13:44
 7/24 anonim ***** válasza:
33%
Nehéz dolog ez, mert én a fiamnak hinnék, nem a szomszédoknak, vagy akárkinek. De amúgy 18 vagy, azt teszel amit akarsz. A füvezés meg nem drogozás, ezzel nincs tisztába aki ilyen szavakkal dobálózik. Drogokat nem legalizálnak. Még ha itt nem is, de más országokban nem tilos füvezni. Nem is értem mekkora probléma ez. Anyukád meg ha nem hisz neked, akkor itt bizalmi problémák is vannak. Ülj le vele beszélgetni, nagyfiú vagy már.
2013. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
20%
Rossmannban veszel egy gyors drogtesztet (ha még kapható), és megcsinálod előtte. Vagy együtt elmentek egy rendes tesztre. Máshogy nem fog neked hinni, sajnos én sem hinnék. :(
2013. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Veszel tesztet,ha nem kapható elmész édesanyáddal vérvételre,ahol ez azonnal kimutatható.Majd az eredménnyel másnap elmész a rendőrségre,és az adott szomszédodt feljelented rossz hírnév keltése,ill. rágalmazás miatt.Nem fog többet pletyizni az tuti.
2013. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is az a megoldás, ha most tiszta vizet öntenétek a pohárba. Kérd meg anyukádat, hogy menjen el veled vérvételre, az sokkal megbízhatóbb, mint a teszt.

Nincs vesztenivalód, mivel úgyis tudod, hogy negatív. Aztán ha megvan az eredmény, fog kézen anyukádat, sétáljatok át a szomszédba, és mielőtt elmondanád nekik az eredményt, kérd meg őket, hogy meséljék már el, hol láttak téged drogozni.

Ez két okból jó, egyrészt hatalmasat esnek pofára, másrészt legközelebb előrukkolnak valami hülyeséggel, anyud nem lesz rá túl fogékony. Egy tűszúrást megér az egész.

Szerintem anyud csak nagyon félt, és aggódik, mert írtad, hogy korábban már próbáltál mást. Ezzel meg tudod nyugtatni. Ha csak mondod, az nem sokat ér, tudod, nem zörög a haraszt...

2013. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!