Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok mérges ha...

Jogosan vagyok mérges ha anyám azt mondta hogy nem megy el a szülőértekezletre mert nem érdekli milyen jegyeim vannak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 26. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem jogosultság függő.

Sosincs okod mérgesnek lenni.

Nem. Megnézi e-naplót ha akarja. Emiatt órákat elkúrni életéből értelmetlen.

2016. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Már én sem járok szülői értekezletre. Úgy hülyeség, ahogy van. Bármit ha el kell dönteni, majd eldöntik a gazdagok. Mindig az van, amit ők mondanak, a lényeg, hogy minél több pénzbe kerüljön. osztálykirándulás úgy, hogy mindenki saját kocsival menjen? Na nálam ott telt be a pohár. Mellesleg, amiért eljárnék, hogy mi van a gyerekkel, arról ez szó sem esik. Ami meg történni fog a tanévben, úgy is beírják az ellenörzőbe, amikor aktuális lesz. Ha meg nekem van célirányos megbeszélni valóm valamelyik tanárral, ott a telefon.
2016. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ezen a szülőértekezleten kimondottan a gyerekről beszélnek, jönnek tanárok is.
2016. okt. 26. 14:43
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Minden szülő értekezleten a gyerekekről beszélnek, és mindig mennek a tanárok is, de attól még az egész úgy hülyeség, ahogy van.

Egyébként a jegyeket meg lehet nézni az e naplóban, felesleges órákat tölteni a szülőin!

2016. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
2. vagyok.5 évig jártam szülőire. Nálunk soha egy fél szó sem esett a gyerekről. Egyik évben sem. Nem csak az én gyerekemről, hanem az osztályba járó egyik gyerekről sem. Csak arról, hogy hova legyen az oszálykirándulás. És volt olyan program, amit azért nem fogadott el a tanerő, mert ő már volt ott.
2016. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Biztosan van ennek valami előzménye.

Ezer oka lehet, hogy nem megy el

- tudja a jegyeidet

- pont a jegyek miatt veszekedtetek, nincs kedve még ott is hallgatni, hogy miért nem tanulsz

- ha nincs veled gond, akkor úgy sem rólad fognak ott beszélni

- volt már ezer szülőin és tudja, hogy semmi értelme

- nem ér rá

2016. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Én is azt mondom, hogy szinte fölösleges a szülői. Én mindig megyek, meg nyilván jó pont, hogy a szülő megjelenik. Viszont többnyire tényleg arról szól, hogy mik lesznek a tanévben(honlapon rajta van), mit kell fizetni és mennyit, mennyi legyen az osztálypénz, stb...

Érdemben semmi extra, és a gyerekekről semmit nem mondanak. Arra ott a fogadóóra.

Mellesleg az egyik előttem szóló is már említette, hogy úgyis mindig mindent a pénzesek döntenek el.Nálunk is ez van.

2016. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Ne csináljátok szegény kicsi kérdezővel. Hát most hogy lesz dühös, mikor dühös akar lenni? Sajnálgassuk már együtt, hiszen azért írta ki a kérdést, megerősîtést akart, hogy ő egy elhanyagolt, szomorú sorsú kis árvácska, az anyja meg a gonosz boszorkány.
2016. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
69%

Azért az meredek hogy nem érdekli.Biztos így mondta?

Gondolom tud róluk,meg úgy általában vágja hogy mi történik a suliban.

De ha teljesen nem érdekled,akkor ott nagy baj van!

2016. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Skorpió87 ***** válasza:
74%

Apum jó, ha egyszer volt szülőin ! Anyum pedig igyekezett megjelenni az esetek többségében. Fogadóórán szinte soha.


Hogyne esne ez rosszul a gyereknek. Főleg, hogy az osztályfőnök közli az órán,mindenki előtt, hogy kinek a szülője nem jelent meg és hogy ez elég sajnálatos, stb. Azért, ha gyerekem van, igenis foglalkoznom kell vele és minden érdekeljen , ami vele kapcsolatos, azért van,azért az enyém ! Felelősség !


Az osztálypénztárt anyum fizette saját pénzből, apám egy fillért nem adott bele, mert sokallta az összeget...Tudok én rákontrázni a sztorira !

2016. okt. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!