Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van még valaki rajtam kívül,...

Van még valaki rajtam kívül, akit meglopott az apja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hány èvesen,mi volt az indítéka,hogy sikerült neki,mennyi pènz volt?Hogy viszonyultok azóta a drága apátokhoz?

Légyszi írjon,akinek hasonló volt a helyzete,mint az enyém,az oldal úgyis anonim,nem derül ki semmi,hogy ki írta.


2016. okt. 28. 04:40
 1/6 elwera ***** válasza:
100%
Mi nem lakunk együtt. Tőlem csak pénzt kért mindig, de nem ért el vele hazáig, útközben bedobálta valamelyik kocsmában a játékgépbe. Aztán a testvére főzött rá, mert ő minden pénzt elivott és eljátszott. Rengeteg ember felé voltak tartozásai. Egy idő után megelégeltem és nem engedtem be többet amikor átjött. Volt elég gondom nélküle is, ezt a terhet inkább ledobtam a vállamról.
2016. okt. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kis vagy nagy osszeget lopott el?
2016. okt. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a testvéreimmel együtt gyerekkoromban lopott meg. Magyarán a fizetése jó részét magára költötte, otthonról pedig mindent elhordott, balhézott, amikor anyu évente EGY darab nadrágot mert venni a gyerekeinek. Gyakorlatilag nyomorogtunk. Aztán elváltak a szüleim és nyugi lett. Most már szeretné a jó apát játszani meg a nagyapát, de évi néhány találkozás elég belőle.
2016. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk férjem csak próbálta az apja... aztán kiderült, hogy meg fogja próbálni újra ha rajta múlik. Nem sikerült neki, és férjem megszakította vele a kapcsolatot teljesen. (nagy értékről volt szó, 10 év melójával összeszedett pénzt akart lenyúlni)
2016. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem az anyám lopott meg többször is.

Nem tudok róla még ma sem beszélni, mert nagyon felzaklat.

2016. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb 6 éves lehettem mikor először előfordult, hogy elvett italra a penzemből, később is volt rá példa, nem csináltam belőle nagy ügyet, visszaloptam amint tudtam, kamatostol. Igyekeztem nem hagyni pénzt előtte.

26/N

2016. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!